مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان:

عفاف و حجاب لازمه جامعه اسلامی است

کد خبر: 2501
15/07/04 - 8:34 ق.ظ

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با تاکید بر اینکه عفاف مهم‌تر از حجاب است، گفت: عفاف و حجاب لازمه جامعه اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس، علی نذیری ظهر امروز در جلسه کارگروه بزرگداشت عفاف و حجاب استان گلستان اظهار کرد: عفاف و حجاب مختص بانوان نیست و این مهم باید از سوی مردان نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی همفکری مسئولان دستگاه‎های اجرایی را در موفقیت ترویج عفاف و حجاب مهم خواند و تصریح کرد: حل آسیب‎های اجتماعی نیازمند ارائه راهکار است و فقط با ایراد گرفتن مشکلات برطرف نمی‎شود.

*مشکلات جامعه با همدلی و همزبانی برطرف می‎شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان میزان آسیب‎های اجتماعی را رو به افزایش عنوان کرد و افزود: حتی اگر شبانه‎روزی برای این مسئله مهم کار شود باز هم کم است، دستگاه‎های اجرایی باید سهم و نقش خود را در ارائه برنامه کاری مشخص کنند.

نذیری با تاکید بر اینکه مشکلات جامعه با همدلی و همزبانی برطرف می‎شود، افزود: دولت‌ها باید در راستای همدلی و همزبانی حرکت کنند.

وی ماه رمضان را بهترین فرصت برای تفکر و عملیاتی کردن وظایف و رسالت‎های محول شده دانست و اضافه کرد: ماه رمضان بهار قرآن بوده، کتابی که الگو و راهنمای انسان است، اگر به قرآن بیشتر دقت شود جامعه با آسیب‎های کمتری مواجه خواهد شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با اشاره به اینکه فارغ از هر گونه جناح‎بندی سیاسی باید حوزه اجتماعی جدی گرفته شود، از تلاش‎های فائزه عبداللهی مدیرکل سابق امور بانوان و خانواده استانداری گلستان قدردانی کرد.

نذیری با بیان اینکه مقام معظم رهبری در پیام‎های نوروزی شعارهای مختلفی را مورد تاکید قرار می‎دهند، تصریح کرد: ۲۰ سال است که بیشترین تاکید ایشان بر حوزه‎های اقتصادی است، اما امسال به همدلی و همزبانی دولت و ملت اشاره داشتند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته وزارت کشور در حوزه اجتماعی، پژوهشی انجام داد که براساس آن عنوان شد کشور در سال ۱۳۹۴ با ۱۶۹ موضوع مواجه است سپس این رقم به ۱۰۰ مورد و در نهایت ۶ مسئله اساسی ختم شد که مهم‌ترین موضوعات در زمینه پرونده هسته‎ای، انتخابات مجلس شورای اسلامی، سرمایه اجتماعی، قیمت نفت و نزاع‎های سیاسی بود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با بیان اینکه نزاع‎های سیاسی و انگ زدن جناح‎ها به یکدیگر موضوع حساسی است، اظهار کرد: باید با دقت نزاع‎های سیاسی را رصد و مراقبت کرد.

نذیری با بیان اینکه داعش ویروس عجیبی است که هر آنتی‎ویروسی نمی‎تواند آن را بکشد بر لزوم وحدت مسلمانان تاکید کرد و گفت: سرمنشأ داعش، آمریکا، انگلیس و در راس آن اسرائیل است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب، کارگروه عفاف و حجاب در غیاب مدیرکل جدید امور بانوان و خانواده استانداری گلستان و با مدیریت مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان تشکیل شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32