مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان:

عفاف و حجاب لازمه جامعه اسلامی است

کد خبر: 2501
15/07/04 - 8:34 ق.ظ

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با تاکید بر اینکه عفاف مهم‌تر از حجاب است، گفت: عفاف و حجاب لازمه جامعه اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس، علی نذیری ظهر امروز در جلسه کارگروه بزرگداشت عفاف و حجاب استان گلستان اظهار کرد: عفاف و حجاب مختص بانوان نیست و این مهم باید از سوی مردان نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی همفکری مسئولان دستگاه‎های اجرایی را در موفقیت ترویج عفاف و حجاب مهم خواند و تصریح کرد: حل آسیب‎های اجتماعی نیازمند ارائه راهکار است و فقط با ایراد گرفتن مشکلات برطرف نمی‎شود.

*مشکلات جامعه با همدلی و همزبانی برطرف می‎شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان میزان آسیب‎های اجتماعی را رو به افزایش عنوان کرد و افزود: حتی اگر شبانه‎روزی برای این مسئله مهم کار شود باز هم کم است، دستگاه‎های اجرایی باید سهم و نقش خود را در ارائه برنامه کاری مشخص کنند.

نذیری با تاکید بر اینکه مشکلات جامعه با همدلی و همزبانی برطرف می‎شود، افزود: دولت‌ها باید در راستای همدلی و همزبانی حرکت کنند.

وی ماه رمضان را بهترین فرصت برای تفکر و عملیاتی کردن وظایف و رسالت‎های محول شده دانست و اضافه کرد: ماه رمضان بهار قرآن بوده، کتابی که الگو و راهنمای انسان است، اگر به قرآن بیشتر دقت شود جامعه با آسیب‎های کمتری مواجه خواهد شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با اشاره به اینکه فارغ از هر گونه جناح‎بندی سیاسی باید حوزه اجتماعی جدی گرفته شود، از تلاش‎های فائزه عبداللهی مدیرکل سابق امور بانوان و خانواده استانداری گلستان قدردانی کرد.

نذیری با بیان اینکه مقام معظم رهبری در پیام‎های نوروزی شعارهای مختلفی را مورد تاکید قرار می‎دهند، تصریح کرد: ۲۰ سال است که بیشترین تاکید ایشان بر حوزه‎های اقتصادی است، اما امسال به همدلی و همزبانی دولت و ملت اشاره داشتند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته وزارت کشور در حوزه اجتماعی، پژوهشی انجام داد که براساس آن عنوان شد کشور در سال ۱۳۹۴ با ۱۶۹ موضوع مواجه است سپس این رقم به ۱۰۰ مورد و در نهایت ۶ مسئله اساسی ختم شد که مهم‌ترین موضوعات در زمینه پرونده هسته‎ای، انتخابات مجلس شورای اسلامی، سرمایه اجتماعی، قیمت نفت و نزاع‎های سیاسی بود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان با بیان اینکه نزاع‎های سیاسی و انگ زدن جناح‎ها به یکدیگر موضوع حساسی است، اظهار کرد: باید با دقت نزاع‎های سیاسی را رصد و مراقبت کرد.

نذیری با بیان اینکه داعش ویروس عجیبی است که هر آنتی‎ویروسی نمی‎تواند آن را بکشد بر لزوم وحدت مسلمانان تاکید کرد و گفت: سرمنشأ داعش، آمریکا، انگلیس و در راس آن اسرائیل است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب، کارگروه عفاف و حجاب در غیاب مدیرکل جدید امور بانوان و خانواده استانداری گلستان و با مدیریت مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان تشکیل شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32