آخرین یادداشت

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

مسأله حجاب زن مسلمان در غرب

به گزارش پایگاه خبری حجاب ،به نقل از خبرنگار مهر، مقاله زیر توسط محمدرضا حضوربخش دانشجوی دکترای فلسفه تطبیقی دانشگاه قم و کارشناس گروه مطالعات راهبردی مجمع جهانی اهل بیت(ع) نوشته شده است که در ادامه از نظر شما می گذرد؛ اساساً کشورهای غربی به دلیل رویکرد سکولار و فارغ ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 2464
۹۴/۰۴/۱۲ - ۹:۵۹ ق.ظ

« طارق بن عبدالرحمن الحواس»؛ « محمد بن سعود» و عضو اتحادیه علمای شریعت کشورهای عضو سازمان همکاری، تاکید کرد: حکم روزه زن مسلمانی که حجاب ندارد، صحیح است.

احترام به حجاب

 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پایگاه الیوم، عضو اتحادیه علمای سعودی در توضیح فتوای خود بیان نمود: زن مسلمانی که قایل به واجب بودن حجاب باشد و اما به دلیل سهل انگاری و تنبلی بی حجاب باشد، روزه وی صحیح و مقبول به درگاه خداوندی است و تنها در امر عدم رعایت حجاب گناه نموده است.

وی با اشاره به زن مسلمان بی حجابی که قایل به عدم وجوب حجاب و عدم لزوم رعایت آن است، چنین زنی اگر به عقیده خود پافشاری کند، امکان دارد به کفر کشیده شود.

با وجود آن که علما و متفکران سعودی چنین فتواهایی را صادر می کنند، اما عربستان یک جامعه افراطی است که نه تنها رعایت حجاب را ضروری می داند بلکه زنان را وادار به استفاده از برقع کرده و انجام بسیاری از فعالیت های اجتماعی را برای آنان ممنوع می داند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32