کد خبر: 2401
15/07/01 - 10:18 ق.ظ

غرب چادر زنان ایرانی را هدف گرفته است و قصد دارد با پایین اوردن شأن ومنزلت چادر، آن را منزوی کند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  پهره،امام على علیه السّلام فرموده اند :” پوشیده و محفوظ داشتن زن مایه آسایش بیشتر و دوام زیبایى اوست”حجاب مایه عفت زن است، عفتی که با  رشد تکنولوژی کم رنگ شد.

عده ای،بی حجابیشان سر به فلک کشیده است و پرده ی حیا را بریده اند، و در آن سو عده ای بی حجاب باپوشیدن چادر البته بصورت ظاهری شأن و منزلت چادر را پایین آورده اند.

بی حجابی زنان از بی غیرتی مردان آنها است، ممکن است این جمله بارها به گوشتان رسیده باشد ولی بی توجه از کنار آن عبور کرده باشید؛ اری همینطور هست مردان اگر غیرت داشته باشند نمیگذارند همسرانشان زنان غربی را الگوی پوششی خود قراربدهند.

دلیل ان چیست که بعضی از دختران و زنان ما که شبهای فاطمیه  برای کسی که خود اسوه  حجاب و عفت بود، سوگواری میکنند ولی بی چادر به هیئت میروند  و چنان ارایش میکنند که انگار به عروسی دعوت شده اند؛ مادران این دختران و زنان همان هایی بودند که در زمان طاغوت شکنجه های زیادی را تحمل میکردند تا از چادر خود محافظت کنند ونگذارند که حجابشان را از انها بگیرند.

دست غرب پشت پرده است

از همان ابندا پدران و مادران ما چه رنج ها وسختی ها که ندیدند،زندگیشان را وقف مبارزه با طاغوت کردند تا نگذارند فرهنگ غرب درون کشور ریشه یابد،که نگذارند چادرها از سرها برداشته شوند؛بعد ان چه شهیدان و جانبازانی دادیم که دشمن نتواند عزت این مردم را خرد کند.چه دشواری ها که تحمل نکردند در زمانیکه همه ی جهان برای نابودی ایران و ایرانی بسیج شده بودند.

پس چگونه شد که بعضی از دختران و مادران ما این همه فداکاری را فراموش کردند و خود با دست خود چادر را از سرخود کنار گذاشتند؛زمانی که غرب دید نمیتواند به دست زور چادر را از سر زنان ایرانی بردارد،به ارامی این کار را کرد،جوری که اگر کسی چادر به سر کند مورد تمسخر برخی از مردم قرار میگیرد.

غرب در جنگ گرم سودی نبرد و به جنگ سرد رو اورده است،زنان ما باید مطلع باشند که در حال حاضر ادامه روی خون پدران و مادران  خود هستند،نباید در این جنگ شکست بخورند همانطور که اجدادشان شکست نخوردند.ومطلع باشند که دشمن از هر راه که بتواند به انها زخم میزند.

کم کردن ارزش چادر یکی از تیر هایی است که دشمن به سوی زنان ایرانی رها کرده؛تردد دختران و زنان با چادر ولی بی حجاب نشانگر این حمله خبیصانه دشمن است که فرهنگ ما را نشانه گرفته و می خواهد با کم ارزش نشان دادن چادر ان رامنزوی کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32