کد خبر: 2363
15/06/30 - 9:26 ق.ظ

یک دانش آموز دختر مسلمان در آمریکا موفق شد عنوان خوشپوش ترین دانش آموز جوان را در میان دبیرستان های این کشور به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شفقنا، ابرار شاهین دانشجوی اهل نیوجرسی درحالی موفق شده عنوان خوش لباس ترین ها را کسب کند که با این موفقیت توانسته تفکر اسلام هراسانه غالب بر کشور آمریکا نیز بشکند.

ابرار می گوید همواره دخترانی از گروه های شادی(cheerleaders) یا مدل ها می توانستند به چنین مقامی برسند اما من با حجاب توانستم این عنوان را کسب کنم و یک رویا را به واقعیت تبدیل نمایم.

ابرار که دانش آموز دبیرستان کلیفتون در نیوجرسی است درحقیقت اولین بانوی مسلمان ومحجبه ای است که توانسته مقام خوش لباس ترین دانش آموز آمریکائی را کسب کند.

ابرار شاهین که اصلیتی فلسطینی دارد قصد دارد در آینده و در دانشگاه، فیزیو تراپی بخواند و در کنار آن نیز علاقمند به فعالیت در زمینه مدل و لباس است.

این دانش آموز مسلمان می گوید این یک افتخار است که آنها سعی کرده اند به ما نیز نگاهی مساوی داشته باشند و یک دختر مسلمان را به این عنوان انتخاب کنند.

با توجه به اینکه مسلمانان در آمریکا اقلیت هستند، به خوبی مشخص نیست که چه تعداد مسلمان یا غیرمسلمان به ابرار رای داده اند اما بسیاری از کارشناسان معتقدند این رای نشان از توانمندی مسلمین آمریکا برای مبارزه با موج گسترده اسلام هراسی است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32