کد خبر: 2361
15/06/30 - 9:19 ق.ظ

مدیر کمیته امداد شهرستان ماهنشان از برگزاری کارگاه آموزشی عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب ذبیح‌الله غفاری، مدیرکمیته امداد شهرستان ماهنشان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان، اظهار کرد: در راستای ترویج و تبیین فرهنگ حجاب وعفاف در جامعه و نقش موثر حجاب و پوشش اسلامی در حفظ وتحکیم بنیان خانواده یک دوره کارگاه آموزشی حجاب وعفاف در شهرستان ماهنشان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه در این دوره آموزشی ۳۰ نفر از مددجویان حضور داشتند، تصریح کرد: در این دوره آموزشی الگوهای برتر در زمینه حجاب و عفاف در دین اسلام به مددجویان معرفی شد.
مدیرکمیته امداد شهرستان ماهنشان تصریح کرد: نحوه پوشش و حفظ حجاب توسط بزرگان و الگوبرداری از سیره اخلاقی آن بزرگان از جمله موضوعاتی بود که در این دوره به مددجویان آموزش داده شد. دشمنان از راه‌های گوناگون درصدد ضربه زدن به باورهای دینی ما هستند که ترویج بی‌حجابی بین بانوان یکی از راهکارهای خود در این زمینه انتخاب کرده اند و از راه‌های گوناگون به ویژه ماهواره‌ها در صدد گسترش بی بندو باری و بد حجابی در جامعه هستند که این امرهوشیاری بانوان را می‌طلبد.
وی همچنین از برگزاری نشست نماز نیز خبر داد و خاطر نشان کرد: در این دوره نحوه اقامه صحیح نماز، آداب و ترتیب نماز، برکات اقامه نماز در زندگی شخصی و اجتماعی و آثار تربیتی نماز به مددجویان آموزش داده شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32