کد خبر: 2244
15/06/28 - 7:23 ق.ظ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: بسیاری از مشکلات خانوادگی امروز جامعه ما به دلیل بدحجابی و یا بی‌حجابی‌هایی است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمان، حجت‌الاسلام سیداحمد حسینی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان دیروز شنبه، ۶ تیر در حاشیه برگزاری نشست آموزشی عفاف و حجاب کارکنان فرهنگ و ارشاد جنوب کرمان گفت: این نشست به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با همکاری کمیسیون امور بانوان فرمانداری جیرفت به مدت یک روز برگزار شد.
وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر داشتن سبک زندگی اسلامی بیان کرد: بر اساس این سبک زندگی باید یک زن مسلمان با حجاب اسلامی وارد جامعه بشود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان بیان کرد: مسئله حجاب مختص مسلمانان نیست، چنانکه در گذشته نیز شاهد بودیم که زنان مسیحی نیز حجاب داشتند، اما با تبلیغات صهیونیسم آنچه که امروز در جهان شاهد هستیم، ترویج برهنگی است.
حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه حجاب عامل رشد و بهبود زندگی است، خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات خانوادگی امروز جامعه ما به دلیل بدحجابی و یا بی‌حجابی‌هایی است که نهایتا گریبان خانواده‌ها را در جامعه می‌گیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32