کد خبر: 2217
15/06/27 - 3:36 ب.ظ

پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان سندس پر مخاطب ترین غرفه بخش عفاف و حجاب بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری آریا،سید مهدی جوادی مدیرعامل پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان سندس در این باره بیان کرد: پوشاک اسلامی سندس با هدف سازماندهی تولید و توزیع البسه و پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان امسال برای اولین بار در نمایشگاه قرآن حضور دارد که تا کنون با استقبال خوب مخاطبان روبرو شده است.
جوادی افزود: برند سندس اولین برند اختصاصی در پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان می باشد که در فاز اول هدف گذاری خود تولید پوشاک اسلامی برای دختران ۱۸-۶ سال که آغاز سن تکلیف دختران و شروع پوشش اسلامی و حجاب دختران است را در صدر کار خود قرار داده.
وی ادامه داد: در این غرفه بسته ای شامل چادر، مانتو،پوشش سر و ملزومات حجاب در نظر گرفته شده است که با تخفیف ۲۰-۱۰ درصد به فروش می رسد.
جوادی در پایان افزود: پوشاک اسلامی سندس در مسابقه تحت عنوان «خانواده من» که در ایام نمایشگاه برای روزه اولی ها برگزار میشود ، مشارکت دارد و جوایزی برای برندگان در نظر گرفته است.
گفتنی است بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم سوم تیر مصادف با هفتمین روز  ماه مبارک رمضان گشایش یافته و تا پایان ماه رمضان از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در محل باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب  به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32