مسئول امور خواهران کانون‌های مساجد استان قم عنوان کرد:

اجرای طرح «گلپوش» ویژه اعضای اول و دوم متوسطه کانون‌های مساجد استان قم

کد خبر: 2194
15/06/27 - 6:50 ق.ظ

مسئول امور خواهران کانون‌های مساجد استان قم از اجرای طرح «گلپوش» ویژه دختران گروه سنی متوسطه اول و دوم کانون‌های مساجد استان قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب سیده معصومه طباطبایی مسئول امور خواهران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در قم، عنوان کرد: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با همکاری مرکز پژوهشی مطالعات راهبردی توسعه اقدام به اجرای طرح «گلپوش» با محوریت نگرش به عفاف و حجاب کرده است.

مسئول امور خواهران کانون های مساجد استان قم اظهار داشت: طرح گلپوش ویژه دختران گروه سنی متوسطه اول و دوم عضو کانون های مساجد استان قم است که به صورت کارگاهی برگزار می‌شود.

طباطبایی افزود: طرح «گلپوش» برای تمام حلقه‌های معرفتی کانون‌های مساجد استان قم که در رده سنی متوسطه اول و دوم هستند، برگزار می‌شود که هم اکنون بیش از پانصد دختر در این رده سنی عضو کانون‌های مساجد استان قم هستند.

وی با بیان این که طرح «گلپوش» بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود، گفت: دختران خالی از ذهن در این طرح شرکت می‌کنند و بعد از اتمام کارگاه در مورد عفاف و حجاب به نتیجه می‌رسند.

مسئول امور خواهران کانون‌های مساجد استان قم ادامه داد: پس از پایان طرح، کتابچه «گلپوش» به عنوان یادگاری به شرکت‌کنندگان اهداء می شود که محتوای کاربرگ‌های کارگاه در آن قرار دارد.

طباطبایی بیان داشت: اعضای کانون جهت شرکت در طرح «گلپوش» می‌توانند از ابتدای مرداد تا ۱۰ مرداد اقدام به ثبت نام کنند، طرح «گلپوش» از نیمه مرداد در کانون‌های مساجد استان قم اجرا می‌شود.

پایان پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32