معاون سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد احیای امر به معروف لرستان تاکید کرد

ضرورت حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در لرستان

کد خبر: 2174
15/06/25 - 8:22 ب.ظ

معاون سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد احیای امر به معروف لرستان گفت: تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر یک اقدام به جا و شایسته است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، صید‌محمد محمودی ظهر امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان خرم‌آباد که با حضور فرماندار خرم‌آباد تشکیل شد، اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر همه ابعاد زندگی انسان را در برمی‌گیرد و تنها مختص به نماز، روزه و حجاب نیست، بلکه یک امر و تکلیف شرعی در همه زمینه‎ها است.

وی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر افزود: کسانی که خدا ترس باشند، متذکر می‌شوند و همچنین مقام معظم رهبری که همیشه راهنمای جامعه اسلامی بوده‎اند، نیز امر تذکر اسلامی را تاکید و بر ما واجب دانسته است.

محمودی بیان کرد: تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر که توسط مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان انجام گرفت، یک قانون بسیار مفید و با ظرافت اجرایی فراوان است که در این قانون وظایف همه نهادهای اجرایی و دولتی مشخص شده است.

رئیس سازمان قضایی نیروی مسلح استان لرستان ضمن بیان ماده‎های تصویب شده در قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر خاطرنشان کرد: با اجرای درست این قانون تمام مشکلات مدیران دستگاه‌های قضایی برطرف می‌شوند و در این قانون وظایف هر نهاد تفکیک شده است.

رئیس سازمان قضایی نیروی مسلح و معاون سازمان‌های نظامی و قضایی ستاد احیای استان لرستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر امانتی است که در اختیار ما قرار گرفته که یک تکلیف و واجب شرعی است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32