کد خبر: 2166
15/06/25 - 2:27 ب.ظ

مدیرکل اموراجتماعی استانداری بوشهر گفت: با رویکرد فرهنگی و ارتقا امنیت عمومی ستاد عفاف، حجاب و صیانت از حریم امنیت عمومی دراستان بوشهر تشکیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام رزمجو صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان تنگستان با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام ملت و دولت، همدلی و همزبانی اظهار داشت: امسال به نام سال دولت وملت، همدلی و همزبانی است که لازم است دراین راستا در عرصه‌های گوناگون اجتماعی تلاش شود.

وی با بیان اینکه سرمایه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی سرمایه اجتماعی است تصریح کرد: سرمایه اجتماعی یعنی وجود اعتماد به بین مردم ومسئولان و مردم نسبت به یکدیگر و رعایت حقوق شهروندی و صیانت از حریم امنیت عمومی است.

مدیرکل اموراجتماعی استانداری بوشهربا بیان اینکه موضوع دهکده جهانی یک واقعیت است و جامعه بشریت جهانی به آن می‌رسد تصریح کرد: براساس اعتقادات ما این دهکده به نفع اسلام شکل می‌گیرد و در زمان ظهور امام موعود (عج) محقق می‌شود.

رزمجو بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی براساس قوانین اسلام شکل گرفت و در عالم بی نظیراست که برای نخستین بار در جهان شعار نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی را سر دادیم و به آن عمل کردیم .

مدیرکل اموراجتماعی استانداری بوشهر با تاکید بر توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را باید خوب درک کرد چراکه منویات معظم‌له در همه عرصه‌ها کارساز است.

رزمجو با اشاره به اینکه دو انتخابات مهم در پیش‌رو داریم افزود: انتخابات بسیار مهم و سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در پیش داریم که  همه درمقابل قانون یکسانند.

وی با تاکید بر توجه مسئولان در رعایت قانون در انتخابات تصریح کرد: همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات باید کوشش کنند که انتخابات به بهترین وجه برگزار شود و از امروز پیش بینی‌های لازم را انجام دهند.

مدیرکل اموراجتماعی استانداری بوشهرفرهنگ سازی و افزایش سطح آگاهی‌های عمومی را موثرترین شیوه حل مسائل و رفع مشکلات بیان کرد و گفت: دستورالعمل‌های استانداری و وزارت کشور در زمینه انتخابات به خوبی پیگیری و همه فعالیت‌های انتخاباتی در شهرستان رصد می‌شود.

رزمجو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را مهم‌ترین رویداد امسال بیان کرد و افزود: همگان باید تلاش کنند که هیچ حقی از هیچ فرد و گرایشی در این رویداد تضییع نشود.

وی بر بی طرفی کامل در برگزاری انتخابات تا کید کرد و گفت: انتظار ما این است که مسئولان و دست‌اندرکاران با بی‌طرفی کامل نقش فعال‌تری در زمینه انتخابات داشته باشند.

رزمجو از تشکیل ستادعفاف، حجاب و صیانت از حریم امنیت عمومی در استان بوشهر و شهرستان تنگستان خبر داد و گفت: وظیفه این ستاد حفظ حرمت انسانی، عفاف، حجاب و حقوق شهروندی در جامعه است.

مدیرکل اموراجتماعی استانداری بوشهر تاکید کرد: مردم در نظام اسلامی ایران نقش محوری در همه امور دارند و ما وظیفه داریم امنیت عمومی را ارتقاء بخشیم و از آنان صیانت کنیم.

وی بر ضرورت صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان و همچنین انجام برنامه‌ریزی‌های اصولی در این زمینه تاکید کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32