به همت جوانان منطقه امامزاده سید معصوم(ع)؛

نمایشگاه کوچه های بنی هاشم در قم افتتاح شد

کد خبر: 216
15/03/13 - 12:55 ب.ظ

نمایشگاه کوچه های بنی هاشم به مناسبت ایام فاطمیه، همراه با انتقال مفاهیم آسیب های اجتماعی، حجاب و معضلات ماهواره به مدت ۱۴ شب برپا گردید.

کوچه های بنی هاشم
به گزارش پایگاه خبری حجاب، حجت الاسلام حسن علی خوئینی، مسئول برگزاری نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قم طی سخنانی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) ابراز کرد: در مجموع ۷ غرفه و کوچه های بنی هاشم و همچنین غرفه های مختلف تاریخی و فرهنگی در این نمایشگاه دایر شده است.

وی با اشاره به اینکه ۲ تمایز کار نسبت به بقیه نمایشگاه ها در این نمایشگاه ملموس است، ابراز کرد: قبرستان بقیع و غرفه شهدا در این نمایشگاه به صورت کامل بازسازی شده اند.

مسئول نمایشگاه کوچه های بنی هاشم منطقه امامزاده سید معصوم(ع) با بیان اینکه در کنار این نمایشگاه آسیب های اجتماعی، حجاب و معضلات ماهواره به مردم اتنقال داده خواهد شد، بیان نمود: این نمایشگاه ۲۰ اسفند ماه افتتاح شده است و به مدت ۱۴ روز دایر خواهد بود.

خوئینی با بیان اینکه این نمایشگاه از ساعات ۱۶ الی ۲۱ جهت بازدید عموم مردم دایر خواهد بود، خاطرنشان کرد: نمایشگاه کوچه های بنی هاشم به همت جوانان و اهالی منطقه در میدان نبوت شهر قم برپا شده است.

 انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32