دادیار دادسرای عمومی و انقلاب تالش:

درمان بدحجابی جامعه نیازمند همت مسئولان است

کد خبر: 2158
15/06/25 - 8:51 ق.ظ

دادیار دادسرای عمومی و انقلاب تالش با بیان اینکه حجاب درد مشخص جامعه است، گفت: برطرف شدن معضل بدحجابی جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی و همت مسئولان مربوطه است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از تالش، حجت‌الاسلام فرهاد محمدنژاد پیش از ظهر امروز در جلسه عفاف و حجاب این شهرستان با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات و همایش‌ها باید خروجی تاثیرگذار داشته باشد، اظهار کرد: با برگزاری جلسات و همایش‌ها در موضوعات مختلف اجتماعی، سیاسی و اقتصادی باید درد را یافت و با همفکری یکدیگر درمانش کرد.

وی حجاب را یکی از مسایل مهم و درد مشخص جامعه دانست که در جلسات و همایش‌های مذکور باید به درمان آن پرداخته شود.

قاضی دادگستری تالش با بیان اینکه بحث حجاب مربوط به امروز نیست، تصریح کرد: قبل از اسلام در دوره مادها که در ایران مستقر بودند و پس از آن ساسانیان و هخامنشی‌ها و … بحث حجاب در انواع مختلف مطرح بود.

وی با ابراز تاسف از وضعیت امروز حجاب جامعه گفت: درد و درمان مشخص است بنابراین چرا تاکنون بی‌حجابی جامعه درمان نشده و ما همچنان شاهد بدحجابی و بی‌حجابی در خیابان‌ها هستیم.

محمدنژاد با بیان اینکه در زمینه پیشگیری اعتباری اختصاص نمی‌دهند، اظهار کرد: حجاب امری واجب است و مسئولان مربوطه باید به درک این موضوع برسند.

وی آموزش بصری حجاب را تاثیرگذار دانست و یادآور شد: امیدواریم مسئولان با درک مسئله حجاب، نسبت به نصب بنرهای آموزشی حجاب اقدام کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32