کد خبر: 2106
15/06/23 - 7:27 ب.ظ

مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران گفت: برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ۳۰ همایش ترویج فرهنگ، عفاف و حجاب در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب نرگس معدنی پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران ،، در تشریح برنامه های ماه مبارک رمضان اداره کل امور بانوان،‌افزود: در هر یک از مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران یک پردیس ایجاد شده است.

به گفته وی این پردیس ها دارای بخش های قرآنی، فرهنگی، اجتماعی، سبک زندگی، کارگاه های مهارت فرزند پروری و عفاف و حجاب هستند.

مدیر کل اداره امور بانوان شهرداری تهران با تاکید بر اینکه تربیت فرزندان از اهم مسائل جامعه ما است، اضافه کرد: در ماه مبارک رمضان در سراهای محله مناطق ۲۲گانه ۲۵۴ کارگاه مهارت فرزندپروری برای مادرانی که فرزندان زیر ۴سال دارند، برگزار می شود.

معدنی پور گفت: آموزش در خصوص شیوه صحیح تربیت کودک از دیدگاه قرآن، سنت، روان شناسی و هویت دادن به کودک از ویژه برنامه های این دوره ها است.

وی برگزاری آموزش های تکمیلی نماز یاوران در سطح محلات شهر تهران را از دیگر برنامه های ماه مبارک رمضان دانست و اظهار کرد: با مشارکت ستاد اقامه نماز، برای ۱۴۱۶ تن از بانوان داوطلب نماز یاور،‌دوره های آموزش تکمیلی برگزار شد.

مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران با تاکید بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزود: این موضوع در تمام فعالیت های این اداره کل گنجانده شده است و در ماه مبارک رمضان این موضوع ۳۰ همایش عفاف و حجاب نیز برای بیش از ۱۵ هزار تن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32