کد خبر: 2062
15/06/23 - 9:59 ق.ظ

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همدان، از برگزاری نمایشگاه کتاب قرآن و عترت با حضور ۵۰ ناشر کشوری در همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب داوود ابوترابی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همدان به خبرنگار شبستان گفت: نخستین نمایشگاه قرآن و عترت شهرستان همدان با حضور ۵۰ ناشر کشوری از ( ۶ الی ۱۵ تیر) در محل سالن اجتماعات دبیرستان شهید حاجی بابایی همدان برگزار می شود.

وی غرفه عفاف و حجاب، نرم افزارهای قرآنی، حوزه پاسخگویی به شبهات دینی و غرفه کودکان با مدیریت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و غرفه هنرهای تجسمی شامل نقاشی و خط از جمله غرفه های نمایشگاه نام برد.

وی ادامه داد: همچنین در ایام برگزاری نمایشگاه از عزیزانی که در خصوص حجاب برتر ، قرآن و عترت و نماز کتاب داشتند در این نمایشگاه تقدیر می شوند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان همدان بیان کرد: قرار گرفتن نمایشگاه در مرکز شهر جهت رفت و آمد بازدید کنندگان و وتخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصد از دیگر ویزگی های نمایشگاه است.

ابوترابی برپایی شب شعر با همکاری بسیج هنرمندان در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) در دفتر امام جمعه و نمایش خیابانی با رویکرد ماه مبارک رمضان و قرائت روزانه یک جزء قرآن کریم را از دیگر برنامه های این اداره در ماه مبارک رمضان برشمرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32