کد خبر: 2062
15/06/23 - 9:59 ق.ظ

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همدان، از برگزاری نمایشگاه کتاب قرآن و عترت با حضور ۵۰ ناشر کشوری در همدان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب داوود ابوترابی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همدان به خبرنگار شبستان گفت: نخستین نمایشگاه قرآن و عترت شهرستان همدان با حضور ۵۰ ناشر کشوری از ( ۶ الی ۱۵ تیر) در محل سالن اجتماعات دبیرستان شهید حاجی بابایی همدان برگزار می شود.

وی غرفه عفاف و حجاب، نرم افزارهای قرآنی، حوزه پاسخگویی به شبهات دینی و غرفه کودکان با مدیریت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و غرفه هنرهای تجسمی شامل نقاشی و خط از جمله غرفه های نمایشگاه نام برد.

وی ادامه داد: همچنین در ایام برگزاری نمایشگاه از عزیزانی که در خصوص حجاب برتر ، قرآن و عترت و نماز کتاب داشتند در این نمایشگاه تقدیر می شوند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان همدان بیان کرد: قرار گرفتن نمایشگاه در مرکز شهر جهت رفت و آمد بازدید کنندگان و وتخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصد از دیگر ویزگی های نمایشگاه است.

ابوترابی برپایی شب شعر با همکاری بسیج هنرمندان در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) در دفتر امام جمعه و نمایش خیابانی با رویکرد ماه مبارک رمضان و قرائت روزانه یک جزء قرآن کریم را از دیگر برنامه های این اداره در ماه مبارک رمضان برشمرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32