کد خبر: 2026
15/06/22 - 5:53 ق.ظ

عضو هیئت علمی جامعهالمصطفی العامیه تاکید کرد: مسئولان بی‌حجابی را ساده نگیرند و اگر این وضع پیش برود جامعه ما دچار معضل بی‌حجابی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری شبستان از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی امروز یکشنبه ( ۳۱ خرداد) در درس تفسیر سوره نور در حرم مطهر با اشاره به موضوع زنا گفت: خداوند در قرآن کریم می فرماید که زن یا مرد زناکار باید با افرادی همانند خودشان ازدواج کنند و سختی اثبات زنا دلیل بر عدم زشتی آن نیست.
وی با بیان اینکه زنا کار هم ردیف مشرکان است عنوان داشت: بیان این مسائل مهم است و باید همواره توجه کنیم که جامعه به این سمت نرود.
رفیعی افزود: باید در حفظ کانون خانواده تلاش شود و خداوند مردی که از همسر خودش غافل شود را نمی‌بخشد و باید مرد مسلمان همواره در حفظ بنیان خانواده خود بکوشد.
عضو هیئت علمی جامعهالمصطفی العامیه گفت: طبق روایت از امام رضا(ع) سخت گیر نبودن، نرمی زبان، پیروی از همسر، حفظ حیثیت و غیرت مرد در زمان غیبت مرد و…. از ویژگی های زن شایسته است که باید بانوان ما به آن اهتمام داشته باشند.
وی گفت: مرد باید در تحکیم خانواده تلاش کند و بسیاری از مشکلات زمان حفظ چشم توسط مرد و حفظ برخورد توسط زن برطرف خواهد شد.
رفیعی با اشاره به موضوع حجاب گفت: باید به این موضوع توجه داشته باشیم و اجازه ندهیم که مظاهر بدحجابی در جامعه رواج یابد.
عضو هیئت علمی جامعهالمصطفی العامیه تاکید کرد: مسئولان بی‌حجابی را ساده نگیرند و اگر این وضع پیش برود جامعه ما دچار معضل بی‌حجابی می‌شود و مشکلات بسیاری نیز به بار می آورد.
وی با اشاره به مشکلات بی حجابی در برخی خودروها در تهران گفت: متاسفانه در برخی از این خودروها دیگر افراد از بی حجابی گذرانده و تبدیل به نیمه عریان شده اند و این بسیار برای جامعه اسلامی بد است و باید قانونی برای برخورد با این افراد تدوین شود.
رفیعی با بیان اینکه نظام ما یک نظام دینی است گفت: مردم از مسئولان انتظار دارند که این مشکلات را برطرف کنند و باید همه حساسیت داشته باشند.
پایان پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32