کد خبر: 2023
15/06/22 - 5:47 ق.ظ

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: هیات رییسه کمیسیون مشترک طرح صیانت از حجاب و عفاف انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب سید علی طاهری در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با تشریح جلسه روز یکشنبه کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: بعد ازظهر امروز جلسه ای با کمیسیون حقوقی و قضایی داشتیم که اعضای هیات رییسه طرح صیانت از حجاب و عفاف انتخاب شدند.

وی ادامه داد: براین اساس احمد سالک رییس کمیسیون، محمدعلی اسفنانی و لاله افتخاری نواب رییس، نصرالله پژمان فر سخنگو و سیدرمضان شجاعی کیاسری و محمدرضا طباطبایی نایینی به عنوان دبیر انتخاب شدند.

نماینده مردم گرگان در مجلس با اشاره به بررسی طرح امر به معروف و نهی از منکر در کمیسیون فرهنگی و مجلس اطهار داشت: در جلسه امروز به این موضوع پرداختیم و با توجه به این که حرف و حدیث هایی وجود دارد که دولت قصد اجرایی کردن این طرح را ندارد، در کمیسیون صحبت هایی شد مبنی بر این که بعد از پاسخ دفتر رهبرمعظم انقلاب به نامه کمیسیون، مساله امر به معروف قانون است و باید اجرایی شود.

وی اظهار داشت: اگر دولت بعد از اجرای آن اشکالاتی را مطرح کند می تواند آن را با مجلس در میان گذارد. فعلا این مساله به تصویب شورای نگهبان رسیده و از طریق رییس مجلس به دستگاه ها ابلاغ شده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی همچنین گفت: طرح حمایت از تاسیس و نوسازی مساجد نیز که از سوی شورای نگهبان ارجاع شده بود مورد بررسی کلی در کمیسیون قرار گرفته و جزییات آن در جلسات آینده کمیسیون فرهنگی بررسی خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32