امام جمعه محمودآباد تاکید کرد

برخورد قاطع با بدحجابی و بی‌بندوباری در سواحل

کد خبر: 1984
15/06/20 - 7:23 ب.ظ

امام جمعه محمودآباد خواستار برخورد جدی و قاطعانه با مظاهر بدحجابی و بی‌بندوباری در سواحل شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از محمودآباد،حجت‌الاسلام سید داوود موسوی بعد از ظهر امروز در نشست نخبگان فرهنگی این شهرستان رعایت شئونات اخلاقی، شعائر دینی و موضوعات اجتماعی در شهرستان را ضروری دانست و گفت: در فصل تابستان و با آغاز تعطیلات، یکی از مسائل مورد توجه رعایت اصول متعارف اخلاقی و دینی در اماکن عمومی از جمله سواحل است.

وی بیان کرد: مومنان و دلسوزان شهرستان پیگیری مسائل اجتماعی و اخلاقی را یکی از دغدغه‌های خود می‌دانند و بر اساس گزارش‌هایی که از سواحل، پارک‌ها و سطح شهر و برخی از روستاها رسیده‌ است، وضعیت برازنده مردم شهرستان نیست.

امام جمعه محمودآباد با اشاره به وجود اعتراضات زیاد مردم برای وضعیت نامناسب شئونات اخلاقی و وضعیت حجاب و عفاف در شهرستان، تصریح کرد: باید برای این شرایط نامناسب فکر چاره‌ای کرد و مسئولان و دستگاه‌های مربوطه برای رعایت شعائر دینی احساس مسئولیت کنند.

وی خواستار اقدامات همه‌جانبه برای برخورد با ظواهر و اقدامات هتاکانه و بدحجابی مفرط و اختلاط بی‌رویه زن و مرد در دریا شد.

وی ادامه داد: مسئولان به همان اندازه که برای کنسرت‌های موسیقی اهتمام ویژه‌ای دارند، برای رعایت اصل حجاب و عفاف و اجرای امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر اقدام عملی داشته باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32