کد خبر: 198
15/03/12 - 9:37 ب.ظ

حجت الاسلام فخری گفت: لازم است گفتمان ترویجی حجاب در آموزش و پرورش نهادینه سازی شود تا فرهنگ آن در سطوح مختلف جامعه نیز توسعه یابد.

گفتمان ترویجی حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب، به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام سیدمحمد فخری در نشست ائمه جماعات با هیئت بازرسی ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف وزارت کشور اظهار داشت: باید فقها و روحانیت بیش از همه برای ترویج فرهنگ عمومی و به ویژه عفاف و حجاب کنند.

وی گفت: یکی از ضروریات اسلام مسئله حجاب است که همانند نماز و روزه از واجبات به‌ویژه برای بانوان به شمار می‌رود که ترویج این امر به دست تبلیغ و آگاهی مردم از طریق افراد تاثیرگذار در بین مردم امکان‌پذیر است.

فخری افزود: اکثریت جامعه زنان متدین هستند چراکه اساس و پایه این نظام دین و قرآن و مردم  پاک تینت آن هستند که با تکیه بر این اساس نتایج خوبی به دست می‌آید.

وی با بیان این که عمل پیامبران از ملاک‌های جامعه اسلامی محسوب می‌شود تصریح کرد: با شناساندن احکام و مسائل حجاب به جوانان و برگزاری مراسمات مردمی در مساجد و اماکن فرهنگی هدف مورد نظر تحقق می‌یابد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: اکنون نیز گفتمان‌های دینی در آموزش و پرورش اجرا و احکامات و مسائل شرعی در صداو سیما بیان می‌شود که این خود درصد خوبی از تحقق فرهنگ حجاب و عفاف را منظور کرده است.

حجت الاسلام فخری گفت: لازم است گفتمان ترویجی حجاب در آموزش و پرورش نهادینه سازی شود تا فرهنگ آن در سطوح مختلف جامعه نیز توسعه یابد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32