کد خبر: 1965
15/06/20 - 7:45 ق.ظ

سرداراسحاقی اظهار داشت:برخی ها در خصوص حجاب و عفاف جامعه دچار سهل انگاری و غفلت هستند اما کسانی که بخواهند دهن کجی کنند حتما با آنها برخورد خواهیم کرد.

چادر,حجاب اجباری,

به گزارش پایگاه خبری حجاب سرداراسحاقی فرمانده نیروی انتظامی خوزستان در گفتگو با رهیاب پیرامون افزایش بدحجابی در فصل تابستان اظهار داشت:آنچه مسلم است وقتی فصل گرما می شود دو مشکل داریم اول اینکه یک عده ای لباس های سبکتر می پوشند و برای رهایی از گرمای دنیا خود را گرفتار آتش آخرت می کنند.

وی ادامه داد:نکته دوم به خاطر جابه جایی و مسافرانی است که به شهرها می آیند این مسئله فقط مختص خوزستان هم نیست و در همه کشور در فصل تابستان این مسئله وجود دارد.

سرداراسحاقی تصریح کرد:برنامه های را برای برخورد با بدپوششی در دستور کار خود داریم و با قاطعیت هم این موضوع را دنبال می کنیم خواهران بسیجی هم در بحث تذکر لسانی به ما کمک می کنند.

وی اضافه کرد:کسانی که در برابر تذکر لسانی دهن کجی یا مقاومت می کنند در مسیر تشکیل پرونده و برخوردهای قانونی بعدی قرار می گیرند.

فرمانده نیروی انتظامی خوزستان تاکید کرد:در برنامه امنیت اخلاقی که برای ماه رمضان در نظر گرفته شده است برخورد با پدیده بدحجابی را تشدید خواهیم کرد.

وی ادامه داد:ملت بزرگ ایران در به دست آوردن این ارزش ها جوانان زیادی را فدا کرده است در روزهای گذشته هم شاهد تشییع باشکوه شهدای غواص بودیم لذا احترام به خون این شهدا را بانوان باید مورد توجه قرار دهند.

سردار اسحاقی در پایان عنوان کرد:برخی ها در خصوص حجاب و عفاف جامعه دچار سهل انگاری و غفلت هستند اما کسانی که بخواهند دهن کجی کنند حتما با آنها برخورد خواهیم کرد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32