کد خبر: 1938
15/06/18 - 7:20 ب.ظ

معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: دایره معروفات و منکرات جامعه بسیار وسیع‌تر از محدوده حجاب و عفاف است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام محمود هلالی اصفهانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه پیرامون تشریح برنامه‌های معاونت اظهار کرد: وظیفه اصلی معاونت فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کار علمی و پژوهشی در همه حوزه‌های ذیل ستاد است.

وی بیان کرد: در همین راستا تاکنون بالغ بر ۱۲۴ منکر و معروف در ادارات و ارگان‌های جامعه شناسایی شده که کار تحقیق و پژوهش روی آنها صورت گرفته و با تلاش مجموعه مسئولان درصدد احیای آن موارد در سطح ادارات هستیم.

معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پاسخ به اینکه چرا اقدامات صورت گرفته در وادی فرهنگی از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در جامعه محسوس نیست، گفت: هجمه دشمن نسبت به فرهنگ جامعه سنگین است و ما نسبت به این امر غافلیم.

وی با اشاره به اینکه تعریف ما از منکر و معروف در جامعه باید اصلاح شود، عنوان کرد: ستاد امر به معروف خود را ملزم به گام برداشتن در بررسی علل تاخیر در ازدواج که یکی از منکرات بزرگ در جامعه اسلامی است، می‌داند.

هلالی بیان کرد: دایره معروفات و منکرات وسیع‌تر از محدود شدن به حجاب و روزه‌خواری است، ستاد امر به معروف معتقد است که هر کسی در هر لباسی و هر سنگری باید به میزان توانمندی خود در راستای احیای معروفات و نهی از منکر گام بردارند.

وی تصریح کرد: برای برگزاری کرسی آزاداندیشی برنامه‌ریزی ویژه‌ای داریم، برگزاری یک همایش بزرگ در هر شهرستان متناسب با موضوع مبتلا به شهرستان همچون حجاب و عفاف، فرق ضاله و رشوه‌خواری است.

معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پایان از ایجاد تفاهم‌نامه با دانشگاه‌ها، سازمان تبلغیات اسلامی، خبرگزاری‌ها و دیگر ارگان‌ها در راستای احیای معروفات و نهی از منکرات خبر داد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32