کد خبر: 1854
15/06/14 - 6:23 ق.ظ

دفتر فرهنگ اسلامی واحد علوم دارویی با هدف برنامه‌ریزی مناسب و اجرای فعالیتهای ثمربخش اقدام به تشکیل کمیته حجاب و عفاف کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری آنا، به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد علوم دارویی و به منظور برنامه‌یزی مناسب و اجرای فعالیت‌های ثمربخش کمیته‌ای متشکل از مسئولان و استادان صاحب ذوق و فکر در اشاعه آموزه‌های فرهنگی با نام کمیته حجاب و عفاف تشکیل شد.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد علوم دارویی اظهار کرد: تلاش تمامی دست‌اندرکاران این واحد دانشگاهی در راستای تحقق محیط آرام و پاک، عملی است تا دانشجویان عزیز بتوانند در کنار تحصیل علم، رشد اخلاقی و معنوی نیز داشته باشند.

معصومه لشگری بیان کرد: رویکرد واحد علوم دارویی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف شامل دو دسته فعالیت‌های کوتاه‌مدت نظیر تذکر و یادآوری و فعالیت‌های بلندمدت مانند اقدامات فرهنگی است. فعالیت‌های بلندمدت یا اقدامات فرهنگی این واحد حول هفت محور اساسی تبلیغات و اطلاع‌رسانی، آموزش، ارائه مشاوره‌های فرهنگی به صورت خصوصی یا گروهی، انجام فعالیت‌های پژوهشی حول موضوع حجاب و استفاده از یافته‌های آن برای بهینه‌سازی امور، اجرای فعالیت‌های هنری و ادبی با موضوعیت حجاب و عفاف، تشویق و ترغیب دانشجویانی که با احترام به قوانین تغییر رویه داده‌اند و ارشاد افرادی که نیاز به یادآوری موضوع دارند تدوین شده است.

وی افزود: اقدامات مرتبط با این محورها بصورت مشخص تعریف شده‌اند که ان‌شاءالله در طول سال تحصیلی اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32