کد خبر: 1854
15/06/14 - 6:23 ق.ظ

دفتر فرهنگ اسلامی واحد علوم دارویی با هدف برنامه‌ریزی مناسب و اجرای فعالیتهای ثمربخش اقدام به تشکیل کمیته حجاب و عفاف کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری آنا، به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد علوم دارویی و به منظور برنامه‌یزی مناسب و اجرای فعالیت‌های ثمربخش کمیته‌ای متشکل از مسئولان و استادان صاحب ذوق و فکر در اشاعه آموزه‌های فرهنگی با نام کمیته حجاب و عفاف تشکیل شد.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد علوم دارویی اظهار کرد: تلاش تمامی دست‌اندرکاران این واحد دانشگاهی در راستای تحقق محیط آرام و پاک، عملی است تا دانشجویان عزیز بتوانند در کنار تحصیل علم، رشد اخلاقی و معنوی نیز داشته باشند.

معصومه لشگری بیان کرد: رویکرد واحد علوم دارویی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف شامل دو دسته فعالیت‌های کوتاه‌مدت نظیر تذکر و یادآوری و فعالیت‌های بلندمدت مانند اقدامات فرهنگی است. فعالیت‌های بلندمدت یا اقدامات فرهنگی این واحد حول هفت محور اساسی تبلیغات و اطلاع‌رسانی، آموزش، ارائه مشاوره‌های فرهنگی به صورت خصوصی یا گروهی، انجام فعالیت‌های پژوهشی حول موضوع حجاب و استفاده از یافته‌های آن برای بهینه‌سازی امور، اجرای فعالیت‌های هنری و ادبی با موضوعیت حجاب و عفاف، تشویق و ترغیب دانشجویانی که با احترام به قوانین تغییر رویه داده‌اند و ارشاد افرادی که نیاز به یادآوری موضوع دارند تدوین شده است.

وی افزود: اقدامات مرتبط با این محورها بصورت مشخص تعریف شده‌اند که ان‌شاءالله در طول سال تحصیلی اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32