کد خبر: 1849
15/06/14 - 6:17 ق.ظ

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس ایرانی ـ اسلامی اعلام کرد: در نمایشگاه قرآن سال جاری، بخش عفاف و حجاب در کنار سایر بخش‌های این نمایشگاه فعالیت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب حمید قبادی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس ایرانی ـ اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از فعالیت بخش عفاف و حجاب در نمایشگاه بین‌المللی قرآن خبر داد و گفت: فعالیت بخش عفاف و حجاب نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم سال‌ها بر اساس برنامه‌ریزی در ایام ماه رمضان فعال بوده است.

وی ادامه داد: این بخش یکی از بخش‌های فعال و مورد توجه مردم طی سال‌های اخیر بوده و از اقبال چشم‌گیری نیز برخوردار بوده است.

قبادی با اشاره به اینکه در نمایشگاه قرآن سال‌های گذشته به دلیل وجود فضای بزرگ و تجمیع همه بخش‌های نمایشگاه در یک مکان، بخش عفاف و حجاب نیز در کنار سایر بخش‌های نمایشگاه قرآن برگزار می‌شده است، گفت: سال گذشته که نمایشگاه قرآن در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد، به دلیل محدودیت مکان، فضا و امکان کافی برای برگزاری همزمان نمایشگاه عفاف و حجاب و نمایشگاه قرآن وجود نداشت.

وی ادامه داد: بر همین اساس ستاد برگزاری نمایشگاه، معاونت امور هنری و کارگروه ساماندهی مد و لباس تصمیم گرفتند بخش عفاف و حجاب به صورت مستقیم دنبال شود.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس اعلام کرد: اما با توجه به اینکه در سال جاری این فضا در نمایشگاه قرآن مهیا شده و هماهنگی‌های لازم با ستاد برگزاری نمایشگاه قرآن نیز صورت گرفته است، قرار شده مثل گذشته به بخش عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن یک سالن اختصاص داده شود.

وی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های این روش آن است که مردم همزمان می‌توانند از همه بخش‌های نمایشگاه قرآن و بخش عفاف و حجاب دیدن کنند و نیاز به مراجعه به نقاط دیگر شهر نیست.

قبادی افزود: امسال بخش عفاف و حجاب شامل قسمت‌های مختلفی از جمله فروش چادر آماده، پارچه چادر، دوخت چادر رایگان، رونمایی از آثار جدید و طراحی شده توسط هنرمندان، سرگرمی کودکان، آموزش حجاب و … بوده و متنوع‌تر از گذشته خواهد‌ بود.

وی در پایان گفت: ثبت‌نام شرکت‌های مرتبط با حوزه عفاف و حجاب به صورت مرکزی توسط سایت نمایشگاه قرآن انجام می‌شود اما اعلام نظر نهایی توسط بخش عفاف و حجاب کارگروه ساماندهی مد و لباس انجام شده و تعداد شرکت‌کنندگان متعاقبلاً اعلام خواهد‌ شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32