مدير كل امور زنان و خانواده استانداری قم خواستار شد:

استفاده از ظرفیت فضای مجازی در تعمیق فرهنگ حجاب وعفاف ضروری است

کد خبر: 1843
15/06/13 - 11:24 ق.ظ

مدیر کل امور بانوان استانداری قم خواستار استفاده از ظرفیت فضای مجازی در تعمیق فرهنگ حجاب وعفاف ضروری شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، معصومه ظهیری مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری قم صبح شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های روز عفاف و حجاب که با حضور نماینگان برخی ادارات در استانداری قم برگزار شد، گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی در تعمیق فرهنگ حجاب وعفاف ضروری است و این امر بایستی در دستور کار مسوولین امور فرهنگی قرار گیرد.

معصومه ظهیری افزود: اینترنت باید به لوازم ضروری و اولیه در تبلیغ دینی تبدیل شود و هر مبلغ و مدرسی خود را ملزم به استفاده از آن و بهره‌گیری تبلیغی از آن بداند، چرا که منطقی نیست کسی مدعی تبلیغ دین باشد ولی با ابزارهای روز بیگانه بوده و توان استفاده از آن‌ها را نداند.

وی با اشاره به ضرورت آموزش عاملان امر به معروف و نهی از منکر، بیان کرد: عاملان امر به معروف و نهی از منکر باید آموزش های لازم را جهت اجرای این امر واجب فراگیرند وتوجه داشته باشند که از الفاظ ایجابی به جای الفاظ سلبی استفاده کنند.

مشاور استاندار قم اضافه کرد: اجرای برنامه ها و طرح های بزرگ فرهنگی ملزم به همکاری تمام دستگاه های فرهنگی و آحاد مردم جامعه است.

برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف، تهیه بسته های فرهنگی حجاب و عفاف، استقرار عاملان امر به معروف و نهی از منکر در مکان های عمومی از جمله مصوبات این جلسه است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32