کد خبر: 1784
15/06/11 - 9:10 ق.ظ

مدیرکانون حضرت معصومه(س) ایوانکی گفت: طراحی ودوخت لباس هایی که با فرهنگ ایرانی واسلامی مطابق باشد،راهکار مقابله با نقشه دشمنان دراین زمینه است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب مریم شهسواری در گفتگو با خبرنگار شبستان در سمنان؛ با اعلام این مطلب گفت: کانون حضرت معصومه (سلام الله علیها) در راستای پوشش اسلامی برتر و حفظ حریم اسلامی در سال تحصیلی جدید کارگاه خیاطی متشکل از خیاطان، طراحان، افراد حوزوی ودانشجویان برای دوخت لباس فرم دانش آموزان راه اندازی کرد.

وی با بیان اینکه این کارگاه با هدف اشتغالزایی وکارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار وکمک به دانش آموزان نیازمند راه اندازی شده است افزود: در این کارگاه هفت نفر بعنوان موسس و پایه گذار و پنج زن سرپرست خانوار مشغول فعالیت هستند.

شهسواری تصریح کرد: سود حاصل از دوخت لباس های فرم دانش آموزی برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند مدارس ایوانکی استفاده می شود.

مدیرکانون حضرت معصومه(سلام الله علیها) تنوع در رنگ وطرح را در فرم مدارس یاد آورشدوگفت: طرح‌های پیشنهادی خیاطان این کارگاه از جذابیت و زیبایی کافی برخوردار و از همه ابعاد نظر مخاطبان را به خود جلب می کند.

وی با بیان اینکه توجه نکردن به پوشش اسلامی آسیب های اجتماعی را به همراه دارد گفت: آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی مردم نسبت توطئه های دشمنان برای حجاب باید در دستور کار مسئولان فرهنگی کشور قرار بگیرد.

شهسواری خواستار حمایت مسئولان استان برای اجرای بهتر این طرح شد وگفت: این طرح با همکاری آموزش وپرورش ایوانکی اجرا می شود.

طرح فرم دانش آموزی برای دانش آموزان پسرودختر مقطع دبستان و دانش آموزان دختر دوره راهنمایی برگزار می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32