کد خبر: 1779
15/06/11 - 8:55 ق.ظ

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبیک گفت: با اجرای طرح کوثر ۳ در قالب عفاف و حجاب ۲۱۸ دانشجو از نیروی انتظامی تذکر لسانی گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، منصور خدایی صبح امروز در جلسه امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آبیک، اظهار داشت: طرح کوثر ۲ هم زمان با آغاز سال جدید در ایام تعطیلات نوروزی در آزادراه‌ها، بزرگ‌راه‌ها و مکان تعیین شده برای مسافران به اجرا در آمد.

وی افزود: دو نفر از بانوان بسیجی با هماهنگی با پلیس امنیت اخلاقی در دانشگاه‌های شهرستان آبیک طرح تذکر لسانی را به اجرا در آوردند که در خرداد ماه جاری ۲۱۸ نفر از دانشجویان مؤسسات آموزش عالی این شهرستان تذکر لسانی گرفتند.

این مسئول ادامه داد: از سوی نیروی انتظامی شهرستان آبیک به واحدهای صنفی در ظاهر و پوشش و پوشاک تذکر لسانی ارائه می‌شود که این مهم، هر ۱۵ روز یک‌بار صورت می‌گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آبیک بیان کرد: به منظور اجرای طرح امر به معروف و نهی از منکر، می‌توان چک لیست منشور اخلاقی به درمانگاه، بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و مطب‌های خصوصی ارائه داد.

خدایی اضافه کرد: با توجه به وضعیت موجود در شهرستان آبیک و وجود اقوام مختلف، تصمیم‌گیری شهرستانی در زمینه احیای امر به معروف و نهی ازمنکر، خروجی مطلوب‌تری خواهد داشت.

وی بر تشکیل کمیته شورای امر به معروف و نهی از منکر در مراکز درمانی، بیمارستان‌ها تأکید کرد و گفت: با تشکیل این کمیته، در ظاهر و رفتار مسئولان و عوامل مراکز درمانی و بیمارستان‌ها طرح تکریم به نحو مطلوب اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32