کد خبر: 1727
15/06/07 - 1:14 ب.ظ

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: شیوه نامه اجرایی عفاف و حجاب در آموزش و پرورش شهر تدوین شده و به مرحله اجرا درآمده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  ایرنا تقی ابوطالبی احمدی روز یکشنبه درنشست ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان تهران افزود: آموزش و پرورش به عنوان تاثیرگذارترین نهاد در امر تعلیم و تربیت فرزندان تمام تلاش خود را بکار بسته تا ضمن پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی آنها را وارد کتاب های درسی کند.

وی با بیان اینکه وارد کردن ارزش های انقلاب اسلامی در کتب درسی دانش آموزان باعث عینی سازی این مباحث می شود، گفت: معلمان باید برای رسیدن به این هدف آماده شوند تا ضمن فراگیری این ارزش ها آنها را به کودکان آموزش دهند و بدین ترتیب جامعه درمقابل هجمه های فرهنگی واکسینه شود.

ابوطالبی احمدی با اشاره به اینکه آموزش های ارائه شده در باره ارزش های اسلامی از سوی آموزش و پرورش در خانواده و جامعه مورد بی توجهی قرار می گیرد، خواستارآن شد تا دستگاه های اجرایی با همکاری خانواده ها نسبت به تحکیم این آموزش ها اقدام کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران به نگرانی این نهاد از وضعیت عفاف و حجاب در جامعه اشاره کرد وگفت: طرح های مختلفی برای افزایش سطح عفاف و حجاب در آموزش و پرورش شهر تهران به مرحله اجرا درآمده است که مهم ترین آنها طرح دختران نجابت، گل یاس و عفاف و حجاب از نگاه شهداء است.

به گفته وی شبکه سازی اجتماعی عفاف و حجاب درهمه سطوح آموزش و پرورش شهر تهران در راستای این طرح ها به مرحله اجرا در آمده و خانواده ها را نیز شامل می شود.

نشست اعضای ستاد صیانت از حقوق شهروندی شهرستان تهران با موضوع رسیدگی به وضعیت عفاف و حجاب در تهران با حضور نمایندگان دستگاه های فرهنگی شهرستان در محل فرمانداری تهران برگزارشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32