کد خبر: 161
15/03/12 - 6:07 ب.ظ

جانشین قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی گفت: صیانت از حقوق شهروندی و گسترش عفاف و حجاب از جمله دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری به شمار می‌روند.

جانشین قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری حجاب، به نقل از تسنیم، علی ملازاده پیش از ظهر امروز در نشست عمومی ارزیابی ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف اظهار داشت: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی دارای دو رویکرد صیانت از حقوق شهروندی و گسترش عفاف و حجاب است که هردو از جمله دغدغه‌ها مهم مقام معظم رهبری به شمار می‌روند.

وی گفت: عوامل پیروزی انقلاب در کنار رهبری، حضور یکپارچه مردم بوده که در حفظ و حراست از انقلاب و ارزش‌های آن نقش برجسته‌ای داشته‌اند.

ملازاده با بیان ‌این‌که در صورت رضایت مردمی وضعیت ادارات مطلوب به نظر می‌رسد افزود: با کاهش روند کاغذ بازی و معطلی‌های اداری سبب کاهش لبریز شدن آستانه تحمل مردم نیز می‌شویم چراکه ادارات وظیفه دارند با رعایت حقوق شهروندی و مطلع سازی مردم از این حقوق به اهداف تعیین شده دست یابند.

وی تصریح کرد: فعالیت دولت الکترونیک سبب کم شدن سردرگمی مردم در ادارات و کاهش فساد اداری، رسیدگی به تخلفات و آموزش تخلفات اداری به کارمندان سطح رضایت مردم نیز افزایش می‌یابد.

ملازاده با اشاره به این‌که ستاد صیانت به دنبال پیگیری، تقویت و فعال کردن قوانین موجود است اظهار داشت: به دنبال به‌روز کردن قوانین ابلاغ شده گسترش عفاف و حجاب در ادارات نیز ضرورت دارد.

وی بیان کرد: برنامه‌های ترویجی، تبلیغی و تعمیقی در بین ادارات از درصد ۳۰ و ۴۰ نسبت به سال گذشته به ۵۰ و ۶۰ رسیده که با توجه به این آمار باید تلاش کارکنان به قدری باشد که به وضعیت مطلوب رسیده و خروجی مورد نظر را دریافت نماییم.

جانشین قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی افزود: هر دستگاه خود باید پاسخگوی مسائل حقوق شهروندی و حجاب و عفاف باشد چراکه وزارت کشور تنها وظیفه مدیریت و هماهنگی را برعهده دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32