کد خبر: 1461
15/05/29 - 4:07 ب.ظ

فرمانده نیروی انتظامی با یادآوری برگزاری جلسات مشترک با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: دستگاه ها به شیوه جدیدی از ورود کالاهای قاچاق جلوگیری می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب سردار حسین اشتری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نحوه برخورد با قاچاق لوازم آرایشی و بهداشتی به کشور، گفت: کنترل لازم برای جلوگیری از ورود لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق از مرزهایی که در اختیار ناجا است به خوبی صورت می گیرد.

ناجا نظارت خوبی بر مرزها برای جلوگیری از قاچاق کالا دارد/ گمرگ و سایر دستگاه ها مسئولند

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: اداره گمرک و برخی دستگاه‌های دیگر نیز هستند که در خصوص ورود این نوع کالاهای قاچاق مسئولیت دارند اما آن قسمتی که در دست پلیس است نظارت وجود دارد.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه با وجود نظارت‌های ناجا ۸۰ درصد از لوازم آرایشی و بهداشتی مورد مصرف داخل از طریق قاچاق تامین می شود، عنوان کرد: به هر حال قاچاقچیان راه‌های خاصی برای ورود این نوع کالا دارند که در جلسات مشترک متعددی که با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز داشته ایم به نتایج خوبی در این زمینه دست پیدا کردیم.

سردار اشتری ادامه داد: بعد از جمع بندی جلسات مشترک، سهم دستگاه‌های مختلف در امر جلوگیری از ورود کالای قاچاق مشخص شد که هم اکنون به گونه جدیدی در دست اقدام است.

فرمانده ناجا در پایان نیز در پاسخ به این سؤال که این نهاد در خصوص کشف حجاب برخی بانوان در خودروهای شخصی چه اقدامی انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد: مالکان خودروهایی که خانمی در آن اقدام به کشف حجاب کرده باشد احضار خواهند شد و برخورد قانونی با آنها صورت خواهد گرفت.

پایان پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32