کد خبر: 1430
15/05/29 - 11:05 ق.ظ

دبیر اجرایی موسسه ریحانه النبی (س) گفت: آموزش‌وپرورش و خانواده دو نهادی هستند که موسسه ریحانه النبی (س) نیازمند کمک و همراهی آن‌ها است

به گزارش پایگاه خبری حجاب از قم، حجت‌الاسلام سید یحیی میرفتحی در مراسم جشن حافظان حجاب ویژه دختران مقطع ششم ابتدایی که صبح امروز در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد، با اشاره به آموزشی کردن حجاب در مدارس توسط موسسه ریحانه النبی اظهار داشت: رویکرد موسسه ریحانه النبی حجاب در شهرهایی که آموزش داده می‌شود آموزش محور و مربی محور است.

دبیر اجرائی طرح حجاب ریحانه النبی (س) در قم با اشاره به اینکه موسسه ریحانه النبی کار خود را درزمینهٔ حجاب از ده سال پیش شروع کرده است افزود: رویکرد این موسسه آموزشی کردن حجاب در مدارس به‌وسیله طلاب بود.

میرفتحی تصریح کرد: برای اولین بار کتاب آموزشی برای دانش آموزان درزمینهٔ حجاب با رویکرد تدریس نوشته شد همچنین چند سالی است که راهپیمایی حافظان حجاب ریحانه النبی (س) و برنامه ویژه جشن حافظان حجاب اقدام و اجرا می‌شود.

دبیر اجرائی طرح حجاب ریحانه النبی (س) درقم یکی از کارهای نو موسسه ریحانه النبی (س) را آئین چادر گذاری بیان کرد و گفت: برای اولین بار در کشور آئین چادر گذاری را مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی موسسه ریحانه النبی (س) را ابداع و اجرا کرد.

میرفتحی خاطرنشان کرد: موسسه ریحانه النبی (س) کار خود را از اماکن آسیب‌پذیر و مناطق بالای شهر شروع کرد و در شهر قم از منطقه پردیسان شروع شد.

وی با اشاره به اینکه مشکلات در این راه زیاد است خاطرنشان کرد: آموزش‌وپرورش و خانواده‌ دو نهادی هستند که موسسه ریحانه النبی (س) نیازمند کمک و همراهی آن‌ها است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32