کد خبر: 1356
15/05/27 - 10:24 ق.ظ

مسوول تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل ذهاب گفت: برنامه های مخرب ماهواره از عوامل فروپاشی و تزلزل بنیان خانواده هاست.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام علی گلیاری روز چهارشنبه در همایش بصیرتی شناخت آسیب های اجتماعی ماهواره که با حضور جمعی از خواهران بسیجی در محل حسینیه سپاه ناحیه مقاومت سرپل ذهاب برگزار شد افزود: بلوغ زودرس، تاثیرات قبل و بعد از ازدواج بر شخص، گسترش بی اعتمادی بین زوجین، افزایش طلاق، از هم پاشیدگی خانواده، رواج تفکر و عادی سازی چند همسری برای زنان از دیگر آسیب های فردی و اجتماعی استفاده از ماهواره است.

وی اظهار کرد: تلاش آشکار و هدفمند امروز برنامه های ماهواره ای در رواج عشق های خیابانی و مثلثی مشهود است و از نکات مهمی که هدف این برنامه ها قرار می گیرد برداشتن تدریجی حجاب و ارزش های خانوادگی است.

حجت الاسلام گلیاری گفت: دشمن از هر وسیله و رسانه ای که در اختیار دارد برای ضربه زدن به فرهنگ غنی ایران اسلامی استفاده می کند و ماهواره یکی از این رسانه هاست.

وی با اشاره به این که تقویت آموزه های دینی و اخلاقی از مهمترین راهکارهای مقابله با آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی زندگی مدرن است، بیان کرد: چه بخواهیم چه نخواهیم مولفه ها و ابزارهای دنیای مدرن وارد زندگی ما شده است اما خانواده ها می توانند از طریق پرورش دینی فرزندان، آنان را از خطرات مصون سازند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32