کد خبر: 1344
15/05/27 - 9:40 ق.ظ

مدیر کل تبلیغات اسلامی قم گفت: امروزه در خانواده‌ها در عرصه عفاف و حجاب و ارتباط نامحرمان با هم خطراتی به وجود آمده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا در قم، حجت‌الاسلام والمسلمین اسکندری در دیدار اعضای جبهه فرهنگی با تولیت آستان مقدس حرم مطهر، عفاف و حجاب را مسئله‌ای مهم در پیش روی جبهه فرهنگی معرفی کرد.

وی با اشاره به فعالیت اکیپ‌های تبلیغی در عرصه خانواده و عفاف و حجاب در ایام نوروز گفت: طلاب قبل از نوروز در جلسه توجیهی شرکت کردند و در این ایام به فعالیت‌های تبلیغی گسترده‌ای در میان خانواده‌ها پرداختند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی قم خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که به صورت جدی مورد توجه دستگاه‌های زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری است، هم‌افزایی و همکاری با یکدیگر است.

اسکندری با اشاره به ساماندهی گروه‌های تبلیغی جهادی گفت: طلاب جوانی که انگیزه تبلیغ دارند و در ایام تبلیغی و روزهای خاص در فعالیت‌های تبلیغی حضور فعال دارند، در گروه تبلیغی حضور می‌یابند و امور مربوطه را انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: در استان قم، لازم است در ایامی مانند شب‌های جمعه، در شهرک‌های اطراف قم و روستاها و توابع این شهر مقدس، مبلغانی حضور داشته باشند و به اندازه خود در عرصه خانواده و عفاف و حجاب فعالیت داشته باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32