کد خبر: 1322
15/05/26 - 9:28 ق.ظ

معاون سیاسی‌، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان کلیه‌ی دستگاه‌های اجرایی استان را موظف به تدوین و اجرای منشور حجاب و عفاف کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از باشگاه خبرنگاران لرستان؛ شاهرخی به تبیین نقش حجاب و عفاف و لزوم صیانت از حقوق شهروندی پرداخت و گفت: توجه به حقوق شهروندی و بحث حجاب و عفاف به صورت ویژه در دستور کار دولت تدبیر و امید و به ویژه وزارت کشور قرار گرفته و بر اساس مصوبات ابلاغ شده از سوی وزارت کشور دستورالعمل‌های جداگانه‌ای در خصوص این دو موضوع به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ گردیده است‌.

وی گفت: بر اساس رتبه‌بندی اعلام شده از سوی وزارت کشور استان لرستان در بین ۵ استان برتر در حوزه حجاب و عفاف و حقوق شهروندی قرار گرفته است.

با توجه به وجود مردمان اصیل و معتقد و کارکنان و مدیران متعهد دستگاه‌های اجرایی و تشکیل تیم‌های بازرسی و سرکشی مستمر به ادارات شرکت‌ها و سازمان‌ها به دنبال ارتقای این رتبه به رتبه نخست کشوری هستیم.

وی از همه‌ی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خواست برای انجام برنامه‌های فرهنگی‌، اجتماعی و هنری خارج ازسازمان قبل از هر گونه برنامه‌ریزی با فرمانداران شهرستان‌های تابعه هماهنگی لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32