کد خبر: 1322
15/05/26 - 9:28 ق.ظ

معاون سیاسی‌، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان کلیه‌ی دستگاه‌های اجرایی استان را موظف به تدوین و اجرای منشور حجاب و عفاف کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از باشگاه خبرنگاران لرستان؛ شاهرخی به تبیین نقش حجاب و عفاف و لزوم صیانت از حقوق شهروندی پرداخت و گفت: توجه به حقوق شهروندی و بحث حجاب و عفاف به صورت ویژه در دستور کار دولت تدبیر و امید و به ویژه وزارت کشور قرار گرفته و بر اساس مصوبات ابلاغ شده از سوی وزارت کشور دستورالعمل‌های جداگانه‌ای در خصوص این دو موضوع به استانداری‌های سراسر کشور ابلاغ گردیده است‌.

وی گفت: بر اساس رتبه‌بندی اعلام شده از سوی وزارت کشور استان لرستان در بین ۵ استان برتر در حوزه حجاب و عفاف و حقوق شهروندی قرار گرفته است.

با توجه به وجود مردمان اصیل و معتقد و کارکنان و مدیران متعهد دستگاه‌های اجرایی و تشکیل تیم‌های بازرسی و سرکشی مستمر به ادارات شرکت‌ها و سازمان‌ها به دنبال ارتقای این رتبه به رتبه نخست کشوری هستیم.

وی از همه‌ی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خواست برای انجام برنامه‌های فرهنگی‌، اجتماعی و هنری خارج ازسازمان قبل از هر گونه برنامه‌ریزی با فرمانداران شهرستان‌های تابعه هماهنگی لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32