تقدیر تلفنی آیت الله العظمی صافی از بانوی اصفهانی؛

اقدام ارزشی بانوی حافظ قرآن در مسابقات بین المللی اردن

کد خبر: 1304
15/05/26 - 6:27 ق.ظ

آیت الله صافی گلپایگانی در پی اقدام ارزشی بانوی حافظ قرآن در مسابقات بین المللی اردن، در تماس تلفنی با این حافظ قرآن، از وی تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از حوزه ؛هاجر مهرعلیان، با اشاره به اینکه در یک سال توانسته قرآن کریم را حفظ کند، اظهارداشت: در مدت یک سال توانستم قرآن را حفظ و در مسابقات ملی زیادی شرکت نمایم و حائز رتبه های برتر شوم.

وی ادامه داد: طی سال جاری در مسابقاتی که در کشور اردن و از سوی همسر پادشاه این کشور برگزار شد، شرکت کردم. این مسابقه هر سال با حضور بانوان قاری و حافظ قرآن در این کشور برگزار می گردد.

این بانوی حافظ قرآن با اشاره به فضای این دوره از مسابقات، ابرازداشت: در این مسابقات هر یک از بانوان از کشورهای مختلف در جایگاه حضور یافته و به قرائت قرآن در حضور آقایانی از کشور اردن که در مراسم حضور داشتند، می پرداختند.

مهرعلیان، با یادآوری این که به عنوان تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات و به همراه همسر خود حضور یافته بود، ادامه داد: زمانی که نوبت بنده برای حضور در جایگاه و قرائت قرآن با صوت رسید، اولا با حجاب کامل در جایگاه حاضر شده و ثانیاً از آقایان حاضر در جلسه درخواست کردم تا در زمان اجرای بنده، چون صدای نامحرم است، جلسه را ترک کنند، آنها نیز پذیرفته و از جلسه خارج شدند.

این بانوی حافظ قرآن اضافه کرد: هنگام اجرای من که بسیار مورد استقبال حضار قرار گرفت، وقتی خواستند صدای مرا ضبط کنند نیز از این کار جلوگیری کردم.

وی خاطرنشان ساخت: قصد من صرفا حضور در مسابقه قرآن نبود و هدف اصلی ام بیشتر تبلیغ مکتب اهل بیت(ع) بود و قرار بود که در هنگام شروع برنامه ام، مطلبی را از امام علی(ع) بیان کنم که در آن موقع شرایط مهیا نگردید.

مهرعلیان افزود: بعد از بازگشت از مسابقات اردن، این اقدام بنده مورد استقبال برخی از بزرگان قرار گرفت و این حرکت را تحسین کردند، اما متاسفانه هیچ کدام از مسئولان در این زمینه حرکتی انجام ندادند.

*تماس تلفنی آیت الله العظمی صافی
وی که از تماس تلفنی حضرت آیت الله صافی بسیار خرسند و شوق زده بود، گفت: زیباترین و بالاترین تقدیری که از حرکت بنده شد توسط آیت الله العظمی صافی گلپایگانی بود که بر من منت نهادند و مستقیما تماس گرفتند.

این بانوی حافظ قرآن، تقدیر و تماس تلفنی حضرت آیت الله صافی را بزرگترین رویداد زندگی خود دانست و خاطرنشان کرد: معظم له در این تماس تلفنی ضمن تشکر از حرکت بنده به خاطر اقدام ارزشی در این مسابقه بین المللی، بر اهتمام بیشتر به انس با قرآن و ادامه این مسیر تاکید کردند.

*بانوان مبلغ مکتب اهل بیت(ع) باشند
مهرعلیان، در پایان ابراز امیدواری کرد: حرکتی که آغاز شده در دیگر مسابقات مربوط به بانوان هم از سوی خواهران ایرانی رعایت شود تا مبلغان خوبی برای اهل بیت(ع) باشند. همچنین افرادی که گام در مسیر قرآن نمی گذارند، با خلوص نیت وارد این عرصه شوند تا شاهد اثرگذاری فوق العاده آن در زندگی خود باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32