کد خبر: 1285
15/05/26 - 5:39 ق.ظ

مسیح علینژاد به انتقاد رسانه‌ها و مردم ایران به بی حجابی دیپلماتیک در تهران در همایشی رسمی‌در ایران توسط مهمانان خارجی واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از افکارنیوز، یکی از موضوعاتی که در ششمین نشست کمیته حمل و نقل ریلی سازمان اکو حاشیه‌ها را پررنگ‌تر از متن کرد، حضور برخی از زنان نماینده کشورهای دیگر، بدون پوشش مناسب و دیپلماتیک و بصورت بی‌حجاب در آن بود. این موضوع بازتاب زیادی در رسانه‌ها و تعجب و انتقادات بسیاری را در پی داشت.

در این میان «معصی (مسیح) علی‌نژاد» روزنامه‌نگار و مسئول کمپین «آزادی یواشکی زنان در ایران» در فیسبوک، به انتقاد رسانه‌ها و مردم ایران به بی حجابی دیپلماتیک در تهران در همایشی رسمی‌در ایران توسط مهمانان خارجی واکنش نشان داد.

وی که از این اقدام ذوق‌زده شده بود، با حمایت از بی‌توجهی مهمانان خارجی به قوانین کشورمان در رعایت پوشش مناسب برای شرکت در نشست مذکور، مدعی شد این رفتار شرکت‌کنندگان خارجی این نشست ناشی از فعالیت‌های او در کمپین «آزادی یواشکی» بوده و حمل و نقل ریلی نیز می‌تواند به کشف حجاب منجر شود.

«معصی (مسیح) علی‌نژاد» که طی فعالیت‌های در کمپین فیسبوکی «آزادی یواشکی زنان در ایران» برای ترویج بی‌حجابی و بی‌بند و باری ناکام مانده و اخیراً نیز به شکست خود اعتراف کرده است، هر موضوع و حادثه و حتی عمل غیرقانونی را مستمسک قرار می‌دهد تا فعالیت‌های خود را موفقیت‌آمیز جلوه دهد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32