کد خبر: 11054
18/04/28 - 11:11 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از aboutislam، نمایشگاه سبک زندگی اسلامی برای سومین سال متوالی با حضور هزاران مسلمان از سرتاسر بریتانیا در سالن نمایشگاه های کینگستون المپیای لندن روز شنبه آغاز به کار کرد. در این گردهمایی گسترده، بخش های متنوعی از جمله […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از aboutislam، نمایشگاه سبک زندگی اسلامی برای سومین سال متوالی با حضور هزاران مسلمان از سرتاسر بریتانیا در سالن نمایشگاه های کینگستون المپیای لندن روز شنبه آغاز به کار کرد.

در این گردهمایی گسترده، بخش های متنوعی از جمله ارائه فرهنگ های مختلف اسلامی، فروشگاه و بازار اسلامی ، غذای حلال و نمایش مد اسلامی و محجبه دیده می شد.

وب سایت نمایشگاه در این باره نوشت: پیرو موفقیت بزرگ پیشگامانه ای که در سال ۲۰۱۶ در برگزاری این نمایشگاه داشتیم، این رویداد بار دیگر در پی درخواست های مردم در آخر هفته تعطیلات بهاری ۲۰۱۷ آغاز به کار کرد و همچنین برای اولین بار هفته لباس اسلامی و محجبه را در لندن برگزار کردیم. اکنون برای سال سوم نمایشگاه سبک زندگی اسلامی بزرگتر و بهتر از همیشه آغاز به کار کرده است.

گفتنی است نخستین و دومین دوره این نمایشگاه ها با استقبال گسترده مردم و به ویژه مسلمانان بریتانیا مواجه شد. این درحالی است که تجارت اسلامی و صنعت حلال در سرتاسر دنیا روند افزایشی نشان داده و در انگلستان نیز مسلمانان رشد فزاینده ای نشان داده اند.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32