کد خبر: 11040
18/04/22 - 10:55 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه” ، به نقل از kmov، یک ویدئوی منتشر شده در شبکه های اجتماعی که تاکنون بیش از ۱ هزار مرتبه در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که یک دختر محجبه در دبیرستانی در آمریکا مورد زورگویی دینی قرار می […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه” ، به نقل از kmov، یک ویدئوی منتشر شده در شبکه های اجتماعی که تاکنون بیش از ۱ هزار مرتبه در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که یک دختر محجبه در دبیرستانی در آمریکا مورد زورگویی دینی قرار می گیرد.

هر دو دختری که در این ویدئو نشان داده می شوند دانش آموزان دبیرستان بین المللی سنت لوئیس در ایالت میزوری آمریکا هستند. در ویدئو دیده می شود که یکی از دختران جملات اهانت آمیزی علیه دختر دیگر که حجاب به سر دارد سر می دهد. این ویدئو ابتدا در اسنپ چت گرفته شده و سپس به فیس بوک پست شده است.

در تصاویر دیده می شود که دختری که لباس صورتی به تن دارد با فریادهای نژادپرستانه و توهین آمیز از دختر دیگر می خواهد که به شهر خودش برگردد. دختر محجبه نشسته و دست هایش را روی صورتش گرفته و می خواهد که او دست از فریاد زدن بردارد.

کسی که این ویدئو را منتشر کرده می گوید هدفش افزایش اگاهی درباره وجود زورگویی دینی در مدارس بوده است.

لازم به ذکر است مقامات مدرسه اعلام کرده اند که از بروز این حادثه آگاهی پیدا کرده اند و قصد دارند با این ماجرا برخورد داشته باشند. با این حال هنوز هیچ دانش آموزی در رابطه با این واقع مورد بازخواست قرار نگرفته است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32