کد خبر: 11018
18/03/15 - 11:13 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، آیت الله احمد جنتی، در آیین اختتامیه چهارمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری، در تهران، گفت: مجلس خبرگان دغدغه حفظ ارزش های انقلاب، حفظ اخلاق اسلامی و روحیه جهادگری و ایثارگری را دارد. رئیس مجلس خبرگان رهبری، ولایت فقیه را ستون اصلی انقلاب […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، آیت الله احمد جنتی، در آیین اختتامیه چهارمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری، در تهران، گفت: مجلس خبرگان دغدغه حفظ ارزش های انقلاب، حفظ اخلاق اسلامی و روحیه جهادگری و ایثارگری را دارد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری، ولایت فقیه را ستون اصلی انقلاب و نظام خواند و تصریح کرد: نسبت به رهبری و ولایت فقیه تاکید داریم چون ستون انقلاب اسلامی است و برپایه ولایت فقیه انقلاب ادامه یافته است.

وی با تاکید بر این که مجلس خبرگان بیعت دوباره خود را با مقام ولایت اعلام می کند، خاطرنشان کرد: اعضای خبرگان فردا خدمت رهبر معظم انقلاب می رسند.

آیت الله جنتی در ادامه افزود: خبرگان از مسئولین نظام توقع دارند که در مورد فرهنگ، معیشت، اقتصاد و تولید اهمیت قائل شوند، چون هیچ انسانی راضی نیست که عده ای گرسنه باشند و عده ای با پول های مردم فقیر، آلاف و الوف برای خود جمع کنند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر رسیدگی به محرومان و نیازمندان، گفت: هرکسی هرخدمتی می‌تواند بکند تا دل فقرا شاد شود و این وظیفه ما است.

وی به موضوع عفاف و حجاب نیز اشاره و تصریح کرد: حجاب از مسلمات اسلام است و هیچ عالمی نسبت به این موضوع تشکیک نمی‌کند.

آیت الله جنتی در پایان یادآور شد: جوانانی که حرف های نامربوط می زنند را باید توجیه کرد تا بدانند کارشان اشتباه است و توبه کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32