کد خبر: 11004
18/03/12 - 10:55 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ،سیده حمیده زرآبادی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، در زمینه سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب که اشاره به امر حجاب داشتند، گفت: آسیب شناسی در زمینه حجاب می‌تواند یکی از مهمترین مسائل روز به شمار آید. وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ،سیده حمیده زرآبادی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، در زمینه سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب که اشاره به امر حجاب داشتند، گفت: آسیب شناسی در زمینه حجاب می‌تواند یکی از مهمترین مسائل روز به شمار آید.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی اگر چه در زمینه حجاب تبلیغات بسیاری انجام گرفت و اعتبارات بسیاری نیز اختصاص یافت اما متاسفانه نه مردم و نه حاکمیت از وضعیت موجود راضی نیستند که این مساله نشان می‌دهد راه را اشتباه رفته‌ایم.

زرآبادی با بیان اینکه اگر حجاب براساس یک سری شرایط انتخاب شود به طور قطع بعد از مدتی این امر کنار گذاشته خواهد شد، ابراز کرد: لازم است مساله حجاب در جامعه مورد آسیب شناسی قرار گیرد تا بهترین راهکار مشخص شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی اقلیت‌های دینی در ایران مسلمان نیستند از این رو به امر حجاب اعتقادی ندارند، اظهار داشت: در دین اسلام تمام فضائل اخلاقی و احکام دینی باید با هم بررسی شود بنابراین اگر ما یک بعد را بسیار پر رنگ ببینیم و مابقی ابعاد را نبینیم و بیشتر از آن چیزی که در دین به آن اشاره شده به آن توجه کنیم این باعث می شود نسبت به آن مساله بازخورد منفی داشته باشیم از این رو به اعتقاد بنده آسیب شناسی در این رابطه بسیار مهم است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32