کد خبر: 10998
18/03/12 - 10:43 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرنگار خبرگزاری«حوزه» از قزوین، حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی در مراسم تجلیل از اساتید و طلاب مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: بعضی افراد قصد ترویج افکار شیطانی و معاندانه دشمنان را در جامعه اسلامی ما دارند و نام های گوناگون بر افکار خود می گذارند مانند چهارشنبه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرنگار خبرگزاری«حوزه» از قزوین، حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی در مراسم تجلیل از اساتید و طلاب مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: بعضی افراد قصد ترویج افکار شیطانی و معاندانه دشمنان را در جامعه اسلامی ما دارند و نام های گوناگون بر افکار خود می گذارند مانند چهارشنبه سفید و غیره، ولی بدانند زنان مسلمان و مؤمنه ساکت نخواهند نشست.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه، افزود: تقویت فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه بستر حفظ ارزش های انسانی و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.

حجت الاسلام مصطفایی اظهار کرد: دشمنان کینه دیرینه از اسلامی دارد و در قالب توطئه های مختلف به دنبال جدا کردن نسل جوان و نوجوان از ارزش های دینی و اسلامی است.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین خاطرنشان کرد: امروز هم دشمن و عمال و وابستگان به آن به دنبال ترویج بی عفتی و بی حجابی در جامعه ما هستند و لذا غیرتمندان و دغدغه مندان به نظام اسلامی و ارزش های دینی نباید بگذارند که دشمن به هدف شوم خود دست یابد.

حجت الاسلام مصطفایی خاطرنشان کرد: برخلاف تصور برخی که معتقدند حجاب محدودیت می آورد و ‌مانع آزادی است، اسلام مخالف آزادی نیست، بلکه حامی آزادی انسان است اما آزادی در بی حجابی نیست بلکه این نوع آزادی اسارت شیطان و گناه و معصیت است، چرا که بی حجابی سبب فساد در جامعه است.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: بیشترین هجمه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی به مسئله حجاب و عفاف زنان جامعه ما صورت می گیرد و ترویج بی عفتی را بهترین گزینه برای براندازی می دانند.

وی افزود: رعایت شئونات اخلاق اسلامی و توصیه اسلامی می تواند از بسیاری ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32