آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور

تئوریزه کردن حجاب به اختیاری و اجباری دهن کجی به دین است.

کد خبر: 10950
۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ،حجت الاسلام عطائی با اشاره به آیات قرآن و دلائل عقلی که بر لزوم حجاب اقامه شده است، گفت: اگر حجاب ترک شود حاکم اسلامی مانند سایر منکرات باید حسم(از بین بردن) ماده فساد کند و از آن جلوگیری نماید و این در فقه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ،حجت الاسلام عطائی با اشاره به آیات قرآن و دلائل عقلی که بر لزوم حجاب اقامه شده است، گفت: اگر حجاب ترک شود حاکم اسلامی مانند سایر منکرات باید حسم(از بین بردن) ماده فساد کند و از آن جلوگیری نماید و این در فقه اسلامی ثابت است.

مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با نگرانی از عدم احساس مسئولیت متولیان امر در خصوص وضعیت وخیم امر حجاب در جامعه، افزود: آنچه در گذشته بحث می شد بد حجابی بود اما اخیرا پیشامد کشف حجاب است که بدتر است.

وی با بررسی تغییر تاکتیک دشمنان جامعه اسلامی برای برداشتن حجاب زن مسلمان، ادامه داد: آنچه که جدیدا با توطئه دشمنان حکومت اسلامی توسط مواجب بگیران استحاله شده و بریده از دین باب شده نه بد حجابی است نه کشف حجاب، بلکه هتک حجاب است.

مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به کشف حجاب یک زن معلوم الحال که روسری خود را بر سر چوبی در ملاء عام آویزان نمود گفت: کشف حجاب توهین به روش زنان مومنه و سیره بزرگان دین و مقدسات اسلام است.

حجت الاسلام عطایی با بیان این که کشف و هتک حرمت حجاب یک حرکت سکولاری است، گفت: تئوریزه کردن حجاب به اختیاری و اجباری دهن کجی به دستورات قرآن و پیاده نمودن تفکرات سکولاری در جامعه است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32