آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10900
۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۶ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدشریف حسینی کوهستانی در آخرین جلسه کانون مداحان و شعرای آیینی استان در سال ۹۶ با بیان اینکه هدف از تشکیل نظام اسلامی مشخص است، اظهار داشت: حضرت علی (ع) می‌فرماید من آمده‌ام تا عدالت و حق را در جامعه پیاده […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدشریف حسینی کوهستانی در آخرین جلسه کانون مداحان و شعرای آیینی استان در سال ۹۶ با بیان اینکه هدف از تشکیل نظام اسلامی مشخص است، اظهار داشت: حضرت علی (ع) می‌فرماید من آمده‌ام تا عدالت و حق را در جامعه پیاده کنم.

وی افزود: به طور قطع طبق فرموده اولین امام شیعیان، حکومتی که نتواند عدالت و حق را در جامعه پیدا کند ارزشش از کفش کهنه حضرت علی (ع) هم کمتر است.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه طبق آموزه‌های اسلامی، تنها تشکیل نظام اسلامی هدف نیست، بیان کرد: هدف باید پیاده کردن دستورات دینی در جامعه باشد.

وی با بیان اینکه در تأسیس هر مجموعه‌ای اهدافی تعریف شده است، گفت: تأسیس کانون مداحان و شعرای آیینی با اهدافی صورت گرفته که شناسایی و ساماندهی مداحان، مقدمه آن است.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: توجه به مباحث آموزشی و تغذیه فکری مداحان و شعرای آیینی از دیگر اهداف مهم و مورد توجه کانون مداحان وشعرای آیینی است.

وی بر لزوم توجه مداحان و شعرای آیینی به مباحث روز تاکید کرد و اظهار داشت: مداحان باید در منابر با ظرافت خاصی پاسخگوی شبهات مطرح شده در جامعه باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به مطرح شدن بحث لزوم حجاب در جامعه گفت: کسانی که حجاب را در کشور اجباری نمی‌دانند یا سواد لازم را ندارند یا افراد مغرضی هستند.

وی افزود: هر فرد برای حضور در یک جمع باید به ضوابط و شرایط آن جمع پایبند باشد و این پایبندی مصداق آیه لا اکراه فی دین نیست ضمن اینکه بد حجابی و بی حجابی یک عمل فردی است که تنها مربوط به خود فرد نیست و اثرات مخرب بسیاری را در جامعه به همراه دارد.

حسینی کوهستانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: مداحان در ایام ولادت حضرت زهرا (س) با استفاده از منابر علاوه به بهره گیری از آیات و روایات از سروده‌های با مفهوم در خصوص حجاب، کرامت زن و … استفاه کنند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32