آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10780
۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) ، مهنا بابایی مقدم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت ، در همایش بزرگ حجاب و عفاف و تجلیل از مادران فاطمی، اظهار کرد: حجاب مظهر پاکی و زیبایی و سرچشمه کمال است که باعث تحکیم بنیان خانواده و ایجاد آرامش و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) ، مهنا بابایی مقدم، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت ، در همایش بزرگ حجاب و عفاف و تجلیل از مادران فاطمی، اظهار کرد: حجاب مظهر پاکی و زیبایی و سرچشمه کمال است که باعث تحکیم بنیان خانواده و ایجاد آرامش و امنیت در جامعه می شود.

وی حضرت فاطمه(س) را به عنوان برترین الگوی شایسته برای زنان و دختران معرفی کرد و گفت: دختران و زنان ایرانی باید آن حضرت را الگوی شاخص و سرمشق خود در همه زمینه ها قرار دهند.

این مقام مسئول هدف از برگزاری همایش حجاب و عفاف را توسعه و ترویج این فرهنگ اسلامی و نهادینه سازی آن در جامعه، صیانت از حقوق شهروندی، دفاع از حریم خانواده و آسیب شناسی فرهنگی و اجتماعی عفاف و حجاب عنوان کرد.

حجاب و عفاف به صورت غیرمستقیم در جامعه فرهنگ سازی شود

بابایی مقدم تاکید کرد: برای ریشه کن کردن بدحجابی و درونی سازی فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه باید حجاب و عفاف به صورت غیرمستقیم در جامعه فرهنگ سازی شود و همه دستگاه های فرهنگی از طریق برنامه های مختلفی در این امر مهم ایفای نقش کنند.

وی تصریح کرد: امروز حریم خانواده، زن، حجاب و عفاف مورد هجمه شدید دشمنان اسلام و نظام قرار گرفته است و لذا همه ما به ویژه زنان با ایمان و مقید جامعه اسلامی باید به این مسئله توجه ویژه داشته باشند.

رئیس ارشاد اسلامی شفت با بیان اینکه حجاب و عفاف دختران و زنان ما را در جامعه در حصار امن قرار می دهد، خاطرنشان کرد: باید عفاف و حجاب فاطمی در جامعه اسلامی رعایت شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32