آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز

پویش مردمی حجاب و عفاف در البرز آغاز شد

کد خبر: 10770
۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۶ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا” ،حجت الاسلام سیدعباس مسعودی ، اظهارکرد: این پویش مردمی به منظور مطالبه‌گری مردم در بخش حجاب از سوی مسئولان و همچنین توجه به نقش مهم حیا و حجاب در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، فعالیت فرهنگی – ترویجی خود را در ایران کوچک آغاز کرده […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا” ،حجت الاسلام سیدعباس مسعودی ، اظهارکرد: این پویش مردمی به منظور مطالبه‌گری مردم در بخش حجاب از سوی مسئولان و همچنین توجه به نقش مهم حیا و حجاب در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، فعالیت فرهنگی – ترویجی خود را در ایران کوچک آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه مقوله مهم حیا و حجاب در جامعه نیاز به تحول فکری و عملی دارد، افزود: برای گسترش این مقوله مهم باید ریشه‌ای کار کرد.
این مسئول بیان کرد: این پویش مردمی به دنبال این است تا همه نگاه‌ها و برنامه‌ها با محوریت حجاب جمع‌بندی شده و کار در زمینه حیا و حجاب به‌صورت اساسی از سوی مسئولان به عنوان یک مطالبه مردمی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مسعودی با بیان اینکه باید بر روی پایه‌‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری کرده و پای‌ بست‌ها را محکم کنیم، خاطر نشان کرد: ضروری است راهکارهای نهادینه کردن حیا و حجاب در جامعه احصا و با برنامه‌ریزی درست و اصولی اجرایی شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز از حجاب به عنوان بخشی از فرهنگ ایرانی – اسلامی در جامعه یاد کرد و یادآور شد: این پویش مردمی مطالبه‌گری حیا و حجاب در البرز را در پی دارد زیرا با توجه به نیاز جامعه در تقویت حوزه فرهنگ حیا و حجاب در بین افراد به ویژه در کانون خانواده ضرورت دارد به این مقوله مهم در جامعه نگاهی تخصصی – کاربردی شود.

وی نقش فضای مجازی را در بین افراد جامعه تاثیرگذار دانست و افزود: این پویش خودجوش مردمی در فضای مجازی شکل گرفت تا حیا و حجاب به عنوان یک مطالبه مردمی مطرح و پیگیری شود.

ای مسئول ادامه داد: این پویش مردمی حمایت از حیا و حجاب اسلامی را در شبکه های اجتماعی به راه انداخته تا حرکتی فرهنگی در راستای مطلوب تر شدن فضای اخلاقی کشور برداشته شود.

مسعودی تصریح کرد: در این پویش مردم به دنبال این هستند که به مشکلات موجود در حوزه حیا و حجاب در جامعه همانند سایر مشکلات مردمی توجه شود، زیرا بی توجهی به این بخش مهم فرهنگی پیامدهای منفی در پی دارد که قابل جبران نیست.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32