آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10768
۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۱ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ، گفتمان دینی دانش‌آموزی با موضوع حجاب و فضای مجازی در دبیرستان شهدای شهرستان صحنه برگزار شد. در این برنامه حجت‌الاسلام بهمنی، مدیر حوزه علمیه برادران شهر صحنه با اشاره به استفاده از فضای مجازی در ترویج و توسعه گفتمان حجاب و عفاف […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ، گفتمان دینی دانش‌آموزی با موضوع حجاب و فضای مجازی در دبیرستان شهدای شهرستان صحنه برگزار شد.
در این برنامه حجت‌الاسلام بهمنی، مدیر حوزه علمیه برادران شهر صحنه با اشاره به استفاده از فضای مجازی در ترویج و توسعه گفتمان حجاب و عفاف بر استفاده از فرصت‌های فضای مجازی در ترویج و توسعه گفتمان‌های اصیل مانند حجاب و عفاف تأکید کرد.

وی افزود: می‌توانیم از این فضا به صورت مثبت و ترویجی استفاده کنیم و با تمرکز بر این فضا موضوعی مانند حجاب را ترویج دهیم.

حجت‌الاسلام بهمنی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مسائلی که می‌تواند امنیت روانی جامعه برهم بزند عدم رعایت حجاب است که می‌تواند مشکلات متعددی را در جامعه پدید آورد.
وی اظهار کرد: با افزایش سواد رسانه‌ای حیا و عفاف را در فضای مجازی می‌توان توسعه و ترویج داد.

مدیر حوزه علمیه برادران شهر صحنه تصریح کرد: عده‌ای بر این باورند که اگر ما حجاب را در جامعه رعایت نکنیم هیچ اشکالی ندارند اما این امر مثل این است که شما دست فردی را روی بخاری بگذارید و به او بگویید مواظب باشد دستش نسوزد و این از نظر عقلی امکانپذیر نیست.

حجت‌الاسلام بهمنی اظهار کرد: عدم رعایت حجاب مثل آتشی است که ذهن هر بیننده‌ای را می‌سوزاند و آن‌ها را به ورطه گناه می‌کشاند و این امر باعث می‌شود جامعه‌ای به نابودی کشیده شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32