آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10765
۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام اسماعیل قلی پور، امام جمعه بابلسر در نشستی با جمعی از فعالان فرهنگی این شهرستان با بیان این که حضرت فاطمه(س) کوثر پربهای قرآن است، گفت: اگر ما امام زمان(عج) داریم، اگر سادات داریم اگر رهبر داریم از فاطمه(س) است. وی با […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام اسماعیل قلی پور، امام جمعه بابلسر در نشستی با جمعی از فعالان فرهنگی این شهرستان با بیان این که حضرت فاطمه(س) کوثر پربهای قرآن است، گفت: اگر ما امام زمان(عج) داریم، اگر سادات داریم اگر رهبر داریم از فاطمه(س) است.

وی با اشاره به این که حضرت زهرا(س) اولین شهیده راه ولایت است، تصریح کرد: مشی حضرت در دفاع از دین و ولایت مشی اعتراضی، عدم تائید دستگاه حاکمیت آن روز، به صحنه آوردن مظلومیت امیر مومنان(ع) و برجسته کردن حادثه غدیر بود.

امام جمعه بابلسر با بیان این که یکی از برجسته ترین حرکت های دشمنان علیه دین ترویج بی حجابی و فساد در جامعه اسلامی است، بیان داشت: امروز بانوان جامعه اسلامی باید همان روش و منش آن بانوی نمونه اسلام را در حفظ عفاف و حجاب دنبال کنند.

وی با اشاره به این که دشمن در دوران حیات حضرت فاطمه(س) نیز همه توان خود را برای خدشه دار کردن عفاف و حجاب و جایگاه ولایت و رهبری به کار گرفته بود، افزود: حضرت تمام قد در برابر انحراف دشمن ایستادند و به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام قلی پور با بیان این که فاطمیه نیز با همانند محرم و عاشورا گرامی داشته شود، خاطرنشان کرد: باید با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود در جهت عزاداری مادر ائمه(ع) و برجسته کردن عنصر حامی ولایت به جامعه تلاش کنیم.

امام جمعه بابلسر با تأکید براین که روحانیت باید مباحث کلیدی حرکت صدیقه طاهره و ائمه اطهار(ع) را برای جامعه تبیین و تشریح کنند، ادامه داد: باید فاطمیه عاشورایی شود تا جامعه به خوبی از ارزش های فاطمی بهره مند شوند.

حجت الاسلام قلی پور در بخش دیگری از سخنان خود به خلق حماسه ۲۲ بهمن امسال ملت ایران اشاره کرد و با بیان این که این حضور بی نظیر پایانی بر توطئه افکنی های دشمنان علیه انقلاب اسلامی بود، گفت: شکوه و عظمت حضور مردم در همه صحنه ها و عرصه ها تمام توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرده است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32