آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10732
۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ایکنا،به نقل از روزنامه گاردین؛ در پی شکایت‌های رهبران مسلمان، نمایندگان پارلمان انگلیس آماندا اسپیلمن، رئیس افستد و بازرس ارشد مدارس انگلیس را به خاطر حمایت از ممنوعیت حجاب دختران دانش‌آموز استیضاح می‌کند. کمیته آموزش پارلمان انگلیس ماه آینده وی را استیضاح خواهد کرد تا به […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ایکنا،به نقل از روزنامه گاردین؛ در پی شکایت‌های رهبران مسلمان، نمایندگان پارلمان انگلیس آماندا اسپیلمن، رئیس افستد و بازرس ارشد مدارس انگلیس را به خاطر حمایت از ممنوعیت حجاب دختران دانش‌آموز استیضاح می‌کند.

کمیته آموزش پارلمان انگلیس ماه آینده وی را استیضاح خواهد کرد تا به سوالات نمایندگان در مورد حمایت از یک مدرسه ابتدایی در شرق لندن که دختران را از داشتن حجاب منع کرد، پاسخ دهد.

مدرسه «سینت استفن» در منطقه نیوهام در شرق لندن استفاده از حجاب برای دانش‌آموزان زیر هشت سال را ممنوع و مقررات سخت‌گیرانه‌ای را برای روزه گرفتن دانش‌آموزان وضع کرده بود که با شکایت والدین مجبور به صرفنظر از این تصمیم شد.

«نینا لال»، سرمعلم مدرسه سینت استفن که مجری این ممنوعیت بود، از والدین عذرخواهی کرد و این تصمیم را یک اشتباه بزرگ خواند.

عذرخواهی لال سبب فشار بیشتر بر اسپیلمن شد که هم از لال و هم پیش از این از کمپین ممنوعیت حجاب برای دختران دانش‌آموز حمایت کرده بود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32