آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10709
۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۱ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» به نقل از theunitedwest، یک دانشجوی مسلمان در ایالت فلوریدای آمریکا، به دلیل برگزاری مراسم «روز جهانی حجاب» با تهدیدهای گسترده ای در فضای مجازی روبرو شده است. یک دانشجوی مسلمان دانشگاه مرکزی فلوریدا که در روز ۱ فوریه، با همکاری اعضای انجمن اسلامی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» به نقل از theunitedwest، یک دانشجوی مسلمان در ایالت فلوریدای آمریکا، به دلیل برگزاری مراسم «روز جهانی حجاب» با تهدیدهای گسترده ای در فضای مجازی روبرو شده است.

یک دانشجوی مسلمان دانشگاه مرکزی فلوریدا که در روز ۱ فوریه، با همکاری اعضای انجمن اسلامی در محوطه دانشگاه باجه «حجاب را امتحان کنید» راه اندازی کرده بود، با موجی از تهدیدها و تبعیض های مذهبی در توییتر مواجه شده است.

این باجه با ارائه روسری رایگان به دانشجویان، از آن ها خواسته بود که حجاب را امتحان کنند و تجربه جدیدی در رابطه با حجاب داشته باشند. جملاتی چون «حجاب من، قدرت من» و «حجاب من نمادی از درک و فهم است» عده ای را خشمگین کرده و آن ها با گرفتن تصاویری از این باجه آن را در توییتر به اشتراک گذاشته و بر علیه آن تبلیغات کرده بودند.

یک دانشجوی اعتراضی نوشته بود: آیا زنان را زیر پرچم اسلام سرکوب می کنید؟ یا اینکه حجاب جنبه تزئینی دارد و ربطی به دین ندارد؟

با بالا گرفتن تنش ها، مقامات این دانشگاه با انتشار بیانیه ای، نصب باجه «حجاب» را مشروع و کاملا قانونی دانسته و اعلام کردند که اقدام این دانشجوی مسلمان در محدوده قوانین دانشگاهی بوده است.

گفتنی است روز جهانی حجاب پنج شنبه این هفته، ۱ فوریه در دانشگاه های مختلف آمریکا و کشورهای دیگر برگزار شد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32