آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10707
۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حجت‌الاسلام‌ و‌المسلمین سید حسین مؤمنی در شبستان امام خمینی(ره) حرم کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به اینکه باید به همه دستورات دین بدون هیچ پرسشی عمل کرد، اظهار داشت: انسان‌ها باید دستورات دین را در عرصه‌های مختلف زندگی مورد توجه قرار دهند چرا که عمل […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، حجت‌الاسلام‌ و‌المسلمین سید حسین مؤمنی در شبستان امام خمینی(ره) حرم کریمه اهل‌بیت(س) با اشاره به اینکه باید به همه دستورات دین بدون هیچ پرسشی عمل کرد، اظهار داشت: انسان‌ها باید دستورات دین را در عرصه‌های مختلف زندگی مورد توجه قرار دهند چرا که عمل به دستورات، سعادت دنیا و آخرت را به دنبال خواهد داشت.

وی به اهمیت رعایت حجاب اشاره کرد و افزود: در آیات، روایات و سیره عملی معصومین(ع) بارها به رعایت حجاب تاکید شده است.

این استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه حجاب برای مردان نیز امری ضروری است، ادامه داد:حجاب مختص زنان نبوده بلکه مردان نیز باید پوشش مناسب را رعایت کنند.

وی عمل به دستورات خداوند مبنی بر رعایت حجاب را به صلاح بانوان دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه خداوند خالق انسان است به تمام نقاط ضعف او نیز آگاهی و اشراف دارد به همین علت در قرآن کریم موضوع حجاب را مورد تاکید قرار داده، انکار ماهیت حجاب انکار قرآن کریم است.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مؤمنی با اشاره به اینکه بر اساس روایات حجاب معلول حیاء و حیاء معلول عقل است، ابراز کرد: زنان و مردان در پیشرفت با یکدیگر مساوی هستند چراکه اسلام با پیشرفت مشکلی ندارد، ازاین‌رو حجاب متناسب با عقل است.

وی عمل به دستورات دینی بهداشتی را راهی برای جلوگیری از بیماری‌ها دانست و خاطرنشان کرد: عمل کردن به دستورات دینی در هر عرصه‌ای می‌تواند از بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات جلوگیری کند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32