آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10671
۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۵ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، نمایشگاه عطر یاس با موضوع «پوشش ایرانی، اسلامی» به همت امور بانوان و خانواده شهرداری عصر روز جمعه ششم بهمن ماه در پارک بانوان شمس منطقه یک تبریز برپا شد. رسول موسایی، قائم مقام شهرداری تبریز در بازدید از این نمایشگاه، ترویج […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، نمایشگاه عطر یاس با موضوع «پوشش ایرانی، اسلامی» به همت امور بانوان و خانواده شهرداری عصر روز جمعه ششم بهمن ماه در پارک بانوان شمس منطقه یک تبریز برپا شد.

رسول موسایی، قائم مقام شهرداری تبریز در بازدید از این نمایشگاه، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و ترغیب گروه‌های مختلف جامعه خصوصا جوانان را به استفاده از آن مورد تاکید قرار داده و اظهار کرد: ارائه الگوی مناسب و همچنین احیای پوشش مادران و زنان محجبه دیارمان که برگرفته از باورها، دین، فرهنگ و آداب و رسوم این منطقه بود باید در دستور کار قرار گیرد.

وی، با تاکید بر آموزه‌های دینی در تاثیرگذاری فعالیت‌های مرتبط با حوزه عفاف و حجاب گفت: فعالان حوزه حجاب و عفاف در شهرداری و طراحان لباس با درک درست از مبانی نظری حجاب و عفاف گردهم آمده‌اند و تاکید برهمه توانمندی‌ها و تجدید بیعت با ارزش‌های اسلامی از مهم ترین اهداف در این زمینه است.

موسایی، افزود: هنر هنرمندان نقش بسزایی در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف دارد چرا که بحث پوشش وابسته به عفت و حیا و از مسائل مرتبط با روح و نفس انسان هاست و باید در این زمینه به شکلی هنرمندانه اقدامات فرهنگی، آموزشی انجام شود.

قائم مقام شهردار تبریز در پایان بیان کرد: ایجاد هم افزایی فعالیت‌های حوزه حجاب و عفاف با استفاده از ظرفیت عامه مردم و شکل گیری تشکل‌های بانوان با حضور هنرمندان و کارآفرینان بانوی شهرمان، به ترویج، رشد و تعمیق فرهنگ اسلامی حجاب و عفاف کمک شایانی خواهد کرد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32