آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 10666
۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۹ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» فاطمه محمد بیگی ، با اشاره به اهمیت حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: موج گسترده‌ای برای نابود کردن کرامت و شرافت زنان از کشورهای غربی و اروپایی آغازشده و هدف اصلی آن کشورهای اسلامی است. دبیر کارگروه عفاف و حجاب استان قزوین […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» فاطمه محمد بیگی ، با اشاره به اهمیت حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: موج گسترده‌ای برای نابود کردن کرامت و شرافت زنان از کشورهای غربی و اروپایی آغازشده و هدف اصلی آن کشورهای اسلامی است.

دبیر کارگروه عفاف و حجاب استان قزوین تصریح کرد: مردم با روشنگری در بین خانواده‌های خود به مجریان حوزه حجاب و عفاف کمک شایانی خواهند کرد.

وی افزود: ارزش و اهمیت عفاف و حجاب را درجایی می‌توان به‌خوبی احساس کرد که آیات و روایات بسیاری درباره رعایت این اصل، نسل به نسل به انسان منتقل‌شده که البته با جای‌گیری الگوهای نادرست در جامعه، اصل و اساس این موضوع رو به فراموشی است.

محمد بیگی خاطرنشان کرد: عفاف و حجاب و پوشش هر فرد در جامعه نشان‌دهنده سطح فرهنگ آن شخص است و می‌توان گفت حجاب به‌طور ذاتی یک امر فرهنگی بوده و به مسئله حجاب در تمام ادیان دینی قبل از اسلام توجه ویژه‌ای شده و در رابطه با اهمیت آن سخنان زیادی بیان‌شده است.

وی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین دلایل رعایت حجاب و عفاف، ایجاد امنیت روانی و حفظ سلامت اخلاقی برای بانوان جامعه است و بانویی که در جامعه دارای حجاب باشد معمولاً مورد طمع قرار نمی‌گیرد.

این استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: پوشیدگی زنان در اجتماع سد محکمی در برابر زیاده‌خواهی‌ها و وسوسه‌های شیطانی است؛ و مقایسه آمار جنایات جنسی نشان می‌دهد که زنان محجبه نقش مؤثری در کاهش مفاسد و جنایات جنسی در جامعه دارند و همچنین بزرگان دین و شهدا وصایای متعددی در رابطه با رعایت حجاب و عفاف توسط بانوان در جامعه داشته‌اند و بانوان را به رعایت حجاب در جامعه دعوت کرده‌اند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32